Harmonogram realizacji godzin dyspozycyjności

przez nauczycieli w II Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Broniewskiego

w roku szkolnym 2022/2023


L.p. Nazwisko i imię Przedmiot Termin Sala
1 Barlik Jurand filozofia Poniedziałek 15:15-16:15 15
2 Bednarska Małgorzata nauczyciel bibliotekarz Czwartek 15:45-16:15 biblioteka
3 Butrynowska Jolanta matematyka Czwartek 14:25-15:25 28
4 Chęcińska Alina wychowanie fizyczne Czwartek 15:15-16:15 sala gimnastyczna
5 Dobrowolski Krzysztof informatyka Poniedziałek 15:15-16:15 38
6 Gasińska Agnieszka pedagog specjalny Czwartek 16:30-17:30 gabinet pedagoga
7 Gonet Małgorzata chemia Poniedziałek 14:25-15:25 6
8 Gotlib Anna wychowanie fizyczne Poniedziałek 14:25-15:25 sala gimnastyczna
9 Górska Lidia biologia Poniedziałek 14:30-15:30 5
10 Gronowska Elżbieta matematyka Środa 14:30-15:30 29
11 Grylewicz Grażyna j. niemiecki Środa 14:25-15:25 16
12 Gutta-Aleksandrowicz Tamara j. polski Wtorek 14:30-15:30 40
13 Hansz Zbigniew historia, WoS Wtorek 15:15-16:15 4
14 Hordyńska Bogusława j. niemiecki Wtorek 14:30-15:30 gabinet dyrektora
15 Idziorek Anetta j. polski Poniedziałek 14:30-15:30 22
16 Jachnowiec Piotr wychowanie fizyczne Wtorek 15:20-16:20 sala gimnastyczna
17 Jasiakiewicz Jerzy chemia Wtorek 13:25-14:25 7
18 Kowalik Daria historia, WoS Wtorek 14:30-15:30 24
19 Kowalska Lucyna matematyka Środa 13:25-14:25 27
20 Kozak Katarzyna matematyka Wtorek 14:30-15:30 27
21 Królikowska Hanna j. angielski Wtorek 15:15-16:15 13
22 Krzyminska Barbara matematyka Czwartek 15:15-16:15 32
23 Krzyżanowska Anna biologia Wtorek 13:40-14:40 gabinet wicedyrektora
24 Kulik Małgorzata wychowanie fizyczne Czwartek 14:30-15:30 aula
25 Lenart-Rogala Kamila religia Środa 12:40-13:20;
Środa 15:15-15:35
42
26 Lizak Joanna j. niemiecki Czwartek 14:30-15:30 gabinet wicedyrektora
27 Lubomska Iwona historia, WoS Czwartek 14:20-15:20
(co 2 tydzień)
4
28 Mielczarek Dominika pedagog szkolny Wtorek 14:30-15:30 gabinet pedagoga
29 Miszczyszyn Paulina j. hiszpański Środa 15:00-16:00 15
30 Niesłuchowska Beata biologia Poniedziałek 14:30-15:30 21
31 Nowak Marianna biologia Środa 14-30-15:30 23
32 Ostapko-Kobus Małgorzata j. niemiecki Środa 15:15-16:15
(co 2 tydzień)
17
33 Pall Arkadiusz geografia Środa 15:15-16:15 39
34 Pałęga Anna j. polski Poniedziałek 14:30-15:30 41
35 Peryt-Matejko Sylwia j. niemiecki Poniedziałek 15:15-16:15 18
36 Pietraś Małgorzata j. angielski Poniedziałek 13:25-14:25 11
37 Podolska-Deszkiewicz Danuta j. angielski Wtorek 15:15-16:15 14
38 Romanowska Maria fizyka Poniedziałek 14-30-15:30 34
39 Sikorski Grzegorz fizyka Czwartek 14:30-15:30 34
40 Słoniewicz Jolanta nauczyciel bibliotekarz Poniedziałek 15:00-16:00 biblioteka
41 Stępień Aleksandra j.polski/j.angielski Piątek 14:25-15:25 35
42 Szarwark Dawid informatyka Poniedziałek 15:15-16:15 35
43 Szott Grażyna j. angielski Wtorek 14:25-15:25 19
44 Szott Paweł wychowanie fizyczne Środa 15:15-16:15 sala gimnastyczna
45 Szuba Joanna geografia Wtorek 14:25-15:25 33
46 Szymański Piotr wychowanie fizyczne Poniedziałek 14:30-15:30 sala gimnastyczna
47 Warzyński Lechosław historia, WoS Wtorek 14:30-15:30 24
48 Wiśniewski Michał religia Czwartek 14:30-15:15 42
49 Wnuk Agnieszka j. angielski Wtorek 14:25-15:25 12
50 Wolowska-Telus Bogusława j. rosyjski Wtorek 14:25-15:25
(co 2 tydzień)
15
51 Wrońska-Stawska Małgorzata j. polski Czwartek 14:25-14:55;
Piątek 14:25-14:55
33