NAUCZYCIEL |
Dzień |
Sala |
Godziny |
Uwagi |
Barlik Jurand |
czwartek |
29 |
14:25-15:25 |
|
Borowska Patrycja |
środa |
18 |
14:30 |
co drugi tydzień czyli zostało 22.05, 05.06.19.06 |
Butrynowska Jolanta |
czwartek |
28 |
14.25-15.25 |
|
Cerajewski Dawid |
środa |
27 |
15:15-16:15 |
|
Chęcińska Alina |
czwartek |
salka Su |
12.40-13.25 |
|
Chwiałkowska Klaudia |
poniedziałek |
13 |
14.25-15.25 |
|
Dobrowolski Krzysztof |
poniedziałek |
38 |
14.30 - 15.30 |
|
Gajdzica Julian |
środa |
23 |
13.40 - 14.40 |
|
Gonet Małgorzata |
poniedziałek |
6 |
15.15 - 16.15 |
|
Gospodarczyk Adam |
poniedziałek |
4 |
15:20 - 16:20 |
|
Gotlib Anna |
wtorek |
hala |
14.30 - 15.30 |
|
Górska Lidia |
środa |
5 |
15.15-16.15 |
|
Gronowska Elżbieta |
środa |
29 |
14.30 - 15.30 |
|
Grylewicz Grażyna |
środa |
16 |
12.35 - 13.35 |
|
Gutta-Aleksandrowicz Tamara |
czwartek |
40 |
14,30 - 15,15 |
|
Grzelak Renata |
wtorek |
6 |
14.25 - 15.25 |
|
Hansz Zbigniew |
czwartek |
4 |
13,25 - 14,25 |
|
Hordyńska Bogusława |
wtorek |
1 |
13.45 - 14.45 |
|
Jachnowiec Piotr |
czwartek |
hala |
13.25- 14.25 |
|
Jasiakiewicz Jerzy |
poniedziałek |
7 |
13.25 - 14.25 |
|
Jóźwik Piotr |
wtorek |
14 |
13.25-14.25 |
|
Kalicki Ksawery |
poniedziałek |
15 |
12.35-13.35 |
|
Kowalik Daria |
środa |
24 |
14:25-15:25 |
|
Kowalska Jolanta |
środa |
32 |
14:25-15:25 |
|
Królikowska Hanna |
wtorek |
13 |
13.25-14.25 |
|
Krzyminska Barbara |
czwartek |
32 |
13:40-14:40 |
|
Krzyżanowska Anna |
czwartek |
1 |
13.40 - 14.40 |
|
Kulik Małgorzata |
środa |
aula |
15:20-16:25 |
|
Kuszmar Joanna |
czwartek |
11 |
14.25-15.25 |
|
Lenart-Rogala Kamila |
środa |
|
14.25-15.25 |
|
Lizak Joanna |
środa |
31 |
14:30-15:30 |
|
Loranc Katarzyna |
środa |
33 |
14.25 - 15.25 |
|
Mielczarek Dominika |
poniedziałek |
9 |
15.30- 16.30 |
|
Miszczyszyn Paulina |
środa |
11 |
15.15 - 16.15 |
|
Niesłuchowska Beata |
poniedziałek |
23 |
15.15 -16.15 |
|
Ostapko-Kobus Małgorzata |
środa |
17 |
15.15 - 16.15 |
|
Pall Arkadiusz |
środa |
39 |
14.30- 15.30 |
|
Pałęga Anna |
środa |
41 |
13.30 -14.30 |
|
Peryt-Matejko Sylwia |
środa |
18 |
13.25-14.25 |
|
Podolska-Deszkiewicz Danuta |
poniedziałek |
14 |
14.25-15.25 |
|
Radomska Agnieszka |
piątek |
15 |
14.25-15.25 |
|
Romanowska Maria |
poniedziałek |
34 |
14.25-15.25 |
|
Sikorski Grzegorz |
wtorek |
34 |
14.25-15.25 |
|
Słoniewicz Jolanta |
poniedziałek |
biblioteka |
15:30- 16:30 |
|
Stępień Aleksandra |
czwartek |
22 |
14.30-15.00 |
|
Szarwark Dawid |
poniedziałek |
35 |
14:25-15:25 |
|
Szott Grażyna |
poniedziałek |
19 |
14.25- 15.25 |
|
Szott Paweł |
wtorek |
hala sportowa |
16.30-17.30 |
|
Szuba Joanna |
czwartek |
27 |
14.30-15.30 |
|
Szymański Piotr |
czwartek |
hala sportowa |
15:15 - 16:15 |
|
Warzyński Lechosław |
poniedziałek |
24 |
14.25-15-25 |
|
Wnuk Agnieszka |
poniedziałek |
12 |
14.25-15.25 |
|
Wrzołek - Bielińska Ewa |
środa |
22 |
14.30-15.15 |
|