NAGRÓD MOC!!!

OLIMPIADA „BEZPIECZEŃSTWO I OBRONNOŚĆ” VI EDYCJA, której organizatorem była Akademia Pomorska w Słupsku - Instytut Bezpieczeństwa i Zarządzania.

I etap Olimpiady rozpoczynał się 2 stycznia 2023r. a kończył się 31 marca 2023r. Obejmował dwa następujące elementy: wykonanie pracy konkursowej, rozwiązanie testu na platformie e-learningowej.

Nasze dwie drużyny zakwalifikowały się do etapu centralnego. II etap Olimpiady (finał) odbył się 17 maja 2023 r. w Akademii Pomorskiej w Słupsku. Na ten etap składały się następujące elementy:

• test wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i obronności, test umiejętności praktycznych z zakresu udzielania pierwszej pomocy,
  • sprawdzian umiejętności strzeleckich przy użyciu trenażera strzeleckiego, policyjny test sprawności fizycznej przeprowadzony w Szkole Policji w Słupsku.

Naszą szkołę reprezentowały dwie ekipy: Zuzanna Kruk, Aleksandra Olszewska, Franciszek Kluczyński oraz drużyna Justyna Nagórska, Darius Ramian i Grzegorz Duda.

Każda z konkurencji finałowych była nagradzana przez organizatorów pucharem i nagrodami indywidualnymi dla zawodników. Wywalczyliśmy złoto drużynowo - Zuzanna Kruk, Aleksandra Olszewska, Franciszek Kluczyński.

Wyróżniono i nagrodzono film przygotowany również przez tę drużynę. Zdobyli oni również puchar za najwyższy wyniki w konkurencji pierwsza pomoc.

Franciszek Kluczyński indywidualna nagrodę za najlepszy czas w policyjnym teście sprawności fizycznej.

Indywidualne nagrody dla najlepszych zawodników finału (suma wyników w poszczególnych konkurencjach) zdobyli : złoto – Darius Ramian, srebro – Franciszek Kluczyński, brąz – Aleksandra Olszewska.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób i tekst

Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, ludzie uczą się i tabela