Świętować swoje osiągnięcia mogły zespoły projektów TYci, Stres wokół nas, kalenDASZ, E-Columbus oraz zaangażowani mentorzy i mentorki z naszej szkoły 
Gratulujemy także nauczycielkom zaangażowanym w Olimpiadę w naszej szkole, a są to: p. Bogusława Hordyńska, p. Małgorzata Ostapko-Kobus, p. Małgorzata Pietraś, p. Agnieszka Wnuk i p. Joanna Szuba.
Już niedługo rozpoczyna się kolejna edycja Olimpiady Zwolnieni z Teorii, ale już teraz możesz założyć projekt i zacząć działać
 zwolnienizteorii.pl
Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i tekst „ieni teorii zwolnieni teorii zwolnieni teorii zwolnieni- teorii Inieni zwolnieni teorii zwolnieni teorii zwolnieni zwolnieni teorii zwol zwolnie zwolnieni teorii woli volnieni olnieni eorii zwolnieni ZW *wolnieni teorii TYCI zwolnieni zwolnieni teoril volnieni zwolnien zwolnieni zwolnieni nien ZWI zwolnieni zwolnieni zwolnieni”
Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Brak dostępnego opisu zdjęcia.