Warsztaty szybkiego i skutecznego uczenia się

Codzienność wymaga od nas szybkiego i skutecznego uczenia się. W szkole każą nam się uczyć, ale nie mówią jak to robić! Zapraszamy na zajęcia poświęcone technikom szybkiego przyswajania informacji.

Dzięki kursowi poznasz nowe, innowacyjne sposoby na przyswajanie wiedzy. Zdobędziesz przewagę nad rówieśnikami na polu nauki. Nauczysz się unikać błędów logicznych i argumentacyjnych. Dowiesz się o sposobach na lepsze zapamiętywanie i poznasz metody systematyzacji oraz aktywizacji, przydatne nie tylko w szkole, ale też w życiu codziennym.

Kurs jest skierowany do wszystkich uczniów II LO im. Władysława Broniewskiego w Koszalinie, oparty jest na publikacjach Christiana Drapeau i Stephena Covey’a oraz bierze pod uwagę najnowsze zdobycze neuronauki. Prowadzony jest przez nauczyciela filozofii i etyki, Juranda Barlika.

Zapraszamy do uczestnictwa, kurs odbędzie się w semestrze letnim. Rekrutacja będzie trwała do końca ferii, a brana będzie pod uwagę kolejność zgłoszeń. W razie chęci uczestnictwa prosimy o kontakt na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – otrzyma się wówczas formularz zgłoszeniowy, który należy niezwłocznie wypełnić i odesłać, co będzie równoznaczne z zapisaniem się na kurs. Prosimy o pośpiech, ilość miejsc jest ograniczona.

Kurs jest dofinansowany przez Fundusze Europejskie – Program regionalny, Pomorze Zachodnia i Unię Europejską – Europejski Fundusz Społeczny


   

Solidarni z Ukrainą

   

Logowanie

KronikaZnajdź na stronie

Gościmy

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.