16.10 2023 roku nasza szkolna telewizja „BRONIA TV” obchodziła swoją pierwszą rocznicę. Z tej okazji dyrekcja szkoły przy wsparciu Rady Rodziców przygotowała dla młodych redaktorów niespodziankę.

W wyremontowanej czytelni czekał na twórców szkolnej telewizji słodki poczęstunek: piękny tort z logo telewizji, ciasto (dziękujemy Łucji z klasy IB) oraz pyszna herbata. Uczniowie klasy IIIE przygotowali dla swoich kolegów i koleżanek breloczki z logo BRONI TV wykonane na szkolnej drukarce 3D. Szkolni redaktorzy wspominali początki działalności, śmieszne sytuacje i „wpadki” techniczne.

Życzymy redakcji BRONI TV kolejnych lat owocnej pracy, ciekawych tematów, nowych pomysłów i przede wszystkim dobrej zabawy😊

Skład zespołu:

• SZEFOWA – Iga Chróścicka – 3H