23 września w Łazach Szkolne Koło Pierwszej Pomocy brało udział  w XI Zawodach Ochotniczej Straży Pożarnych w Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

Pozorując, wcielaliśmy się w role poszkodowanych w wypadku komunikacyjnym, w zadymionym budynku czy podczas obrzędów sekty. Strażacy musieli poradzić sobie z osobą z wytrzewieniem, wisielcem i imprezowiczami pod wpływem środków odurzających. Wcielając się w role poszkodowanych, wcale nie ułatwialiśmy akcji ratunkowej. Nasza ekipa na koniec została nagrodzona gromkimi brawami. Uczestnicy zawodów na pewno na długo nas zapamiętają😊

Dziękujemy Organizatorom zawodów za zaufanie i zaangażowanie nas w tak wymagające pozoracje. Dla nas jest to nie tylko wyróżnienie, ciekawie spędzony czas, ale także wspaniały sposób uczenia się!

Uczeń klasy IC -  Nikodem Malinowski -  na turnieju KOSSM 3x3 Czelendź by Fundacja Lotto zdobył dwa tytuły indywidualne:

• najlepszy strzelec turnieju w kategorii mężczyzn,
  • najlepszy strzelec za „2”.

Gratulujemy!