X Tydzień Charytatywny

Zgodnie z tradycją naszej szkoły, w dniach 17-21 grudnia 2018 roku odbył się X Tydzień Charytatywny pod hasłem „Bronek Pomaga!”. W tym roku celem zbiórki było zebranie środków na szkolny Fundusz POMAGAMY, który wspiera potrzebujących uczniów Bronka, oraz pomoc koszalińskiemu schronisku. Cały tydzień wypełniono mnóstwem atrakcji. 
W poniedziałek, na naszych uczniów czekał dwugodzinny maraton Zumby na hali, w którym udział wzięło łącznie ponad 100 osób. Kolejny dzień był dniem wypieków - na auli odbył się coroczny Weihnachtsmarkt oraz Kawiarenka z pysznymi ciastami. Środa była najbardziej emocjonująca dzięki Konkursowi Kolęd klas pierwszych oraz Licytacjom fantów zebranych od nauczycieli i uczniów. Następnego dnia od rana aż do godziny 16:00 poszczególne klasy przygotowały Dzień Gier Planszowych, a wieczorem chętni zebrali się na jubileuszowym Koncercie Charytatywnym, którego w tym roku tematem były piosenki naszych bliskich z lat ich młodości. Piątkowy poranek wszyscy wspólnie spędzili na Wigilii Szkolnej, podczas której m.in. wręczono paczki potrzebującym dzieciom. Nie zabrakło życzeń od Pana Dyrektora i Samorządu Uczniowskiego i wspólnego dzielenia się opłatkiem. Tym wydarzeniem zakończono X Tydzień Charytatywny. 
Na koniec chcielibyśmy podziękować za wsparcie, jakie każdy okazał w ciągu tych pięciu dni, za pomoc, bo bez niej nic nie osiągnęłoby tak spektakularnego efektu, oraz za tak ogromne zainteresowanie każdym zorganizowanym wydarzeniem w tegorocznym Tygodniu Charyatywnym!
 
 
 
rankingi
Szukaj na stronie
Z życia "Bronka"
Zajęcia laboratoryjne z chemii na Politechnice Koszalińskiej.

W dniach 30-31 V oraz 6-7 VI 2019r. uczniowie z klas drugich o profilu biologiczno – chemicznym uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych z chemii zorganizowanych na Politechnice Koszalińskiej przy ul. Racławickiej. Zajęcia prowadzone pod nadzorem pracownika Politechniki - dr Łukasza Dudka i nauczyciela chemii mgr inż. Jerzego Jasiakiewicza.
 
Finał wojewódzki piłkarzy ręcznych.
Nasi Bronkowi szczypiorniści walczyli w finale wojewódzkim. Po bardzo zaciętych meczach z szkołami mistrzostwa sportowego  KUKS Szczecin i CKS Szczecin nasi chłopcy zajęli czwarte miejsce. Gratulujemy ogromnej determinacji i walki do końca. Dziękuję za kolejny rok ciężkiej pracy.
 
Kolejny sukces piłkarzy ręcznych

Kolejny sukces piłkarzy ręcznych. Po wygraniu powiatu drużyna Piotr Jachnowca 28. 03. brała udział w Finałach Regionu . Do naszej hali przyjechały najlepsze drużyny z swoich regionów: Białogardu, Świdwina, Szczecinka. Bo bardzo zaciętym meczu finałowym  z drużyna z Szczecinka nasi chłopcy wygrali zdobywając złoty medal i uzyskując awans do finału wojewódzkiego. 

 
Dn matematyki w "Bronku"
W dniach 19.03-21.03 klasa 2 ,,m’’ zorganizowała Dni Matematyki, w których brały udział wszystkie klasy pierwsze oraz drugie. Przygotowała różne konkurencje, w których toczyły walkę o najwyższe miejsca, zbierając punkty do klasyfikacji generalnej.
 
8 marca w Bronku

Dzisiaj z okazji Dnia Kobiet Dyrektor szkoły, Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Bronka oraz Rada Rodziców zorganizowali spotkanie w szkolnej kawiarni.  Była to wyjątkowa uroczystość. Padły serdeczne i ciepłe życzenia ze strony Pana Dyrektora.

 
FINAŁ I DIECEZJALNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK
W niedzielę 20 stycznia 2019 r. odbył się, w kościele p.w. św. Wojciecha w Koszalinie, Koncert Finałowy I Diecezjalnego Konkursu Kolęd i Pastorałek. Koncert był współorganizowany przez Wydział Katechetyczny Kurii Biskupiej i II LO im. Wł. Broniewskiego w Koszalinie.
 
LINKI
 
Wynajem hali
Informujemy, że istnieje możliwość wynajmu hali sportowej
Cena wynajmu wynosi 118 zł netto + VAT za 60 min.
Odwiedzający naszą stronę
Naszą witrynę przegląda teraz 96 gości