Pierwszego dnia klasy rozwiązywały test Mistrza Ułamków oraz Matematyczną Krzyżówkę. Zarówno wynik, jak i czas były ważne, co budowało napięcie w naszej szkolnej auli. Drugiego dnia odbywały się Podchody Matematyczne, podczas których uczniowie szukali schowanych w różnych zakamarkach szkoły Słynnych Matematyków. Przez trzy godziny rozwiązywali przeróżne zagadki oraz zadania, aby móc rozszyfrować kod pozwalający na wygraną. Ostatniego dnia rozgrywała się znana każdemu matematyczna wersja ,,1 z 10’’, w której przedstawiciele klas pod okiem prowadzącego stawiali czoła szeroko pojętym zagadnieniom. Trwała również Recytacja Liczby ,,Pi”, podczas której chętni uczniowie mówili z pamięci jak najdłuższe jej rozwinięcie. W Sali 27 miały miejsce gry oraz łamigłówki, w której uczniowie spędzali przerwy oraz wygrywali drobne nagrody.

Dla klasy 1 ,,m” oraz 1 ,,h” nagrodą główna za kolejno pierwsze i drugie miejsce w klasyfikacji generalnej był dzień bez pytania. Miejsce trzecie zdobyła klasa 2,,c’’.
Dziękujemy! Klasa 2 ,,m’’.

 
rankingi
Szukaj na stronie
Z życia "Bronka"
Kolejny sukces piłkarzy ręcznych

Kolejny sukces piłkarzy ręcznych. Po wygraniu powiatu drużyna Piotr Jachnowca 28. 03. brała udział w Finałach Regionu . Do naszej hali przyjechały najlepsze drużyny z swoich regionów: Białogardu, Świdwina, Szczecinka. Bo bardzo zaciętym meczu finałowym  z drużyna z Szczecinka nasi chłopcy wygrali zdobywając złoty medal i uzyskując awans do finału wojewódzkiego. 

 
Dn matematyki w "Bronku"
W dniach 19.03-21.03 klasa 2 ,,m’’ zorganizowała Dni Matematyki, w których brały udział wszystkie klasy pierwsze oraz drugie. Przygotowała różne konkurencje, w których toczyły walkę o najwyższe miejsca, zbierając punkty do klasyfikacji generalnej.
 
8 marca w Bronku

Dzisiaj z okazji Dnia Kobiet Dyrektor szkoły, Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Bronka oraz Rada Rodziców zorganizowali spotkanie w szkolnej kawiarni.  Była to wyjątkowa uroczystość. Padły serdeczne i ciepłe życzenia ze strony Pana Dyrektora.

 
FINAŁ I DIECEZJALNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK
W niedzielę 20 stycznia 2019 r. odbył się, w kościele p.w. św. Wojciecha w Koszalinie, Koncert Finałowy I Diecezjalnego Konkursu Kolęd i Pastorałek. Koncert był współorganizowany przez Wydział Katechetyczny Kurii Biskupiej i II LO im. Wł. Broniewskiego w Koszalinie.
 
My, młodzi reżyserzy
18.01.2019 (piątek) braliśmy udział w pierwszym spotkaniu warsztatów filmowych, prowadzonych przez pana Macieja Sterło Orlickiego. Jest to projekt realizowany przez CK105 w trakcie ferii.
Celem warsztatów jest stworzenie filmu dokumentalnego, który będzie prezentowany na festiwalach filmowych dla młodych twórców.
 
X Tydzień Charytatywny
Zgodnie z tradycją naszej szkoły, w dniach 17-21 grudnia 2018 roku odbył się X Tydzień Charytatywny pod hasłem „Bronek Pomaga!”. W tym roku celem zbiórki było zebranie środków na szkolny Fundusz POMAGAMY, który wspiera potrzebujących uczniów Bronka, oraz pomoc koszalińskiemu schronisku. Cały tydzień wypełniono mnóstwem atrakcji. 
 
Wynajem hali

Informujemy, że istnieje możliwość wynajmu hali sportowej

Cena wynajmu wynosi 118 zł netto + VAT za 60 min.

LINKI
Odwiedzający naszą stronę
Naszą witrynę przegląda teraz 98 gości