X Tydzień Charytatywny

W poniedziałek, na naszych uczniów czekał dwugodzinny maraton Zumby na hali, w którym udział wzięło łącznie ponad 100 osób. Kolejny dzień był dniem wypieków - na auli odbył się coroczny Weihnachtsmarkt oraz Kawiarenka z pysznymi ciastami. Środa była najbardziej emocjonująca dzięki Konkursowi Kolęd klas pierwszych oraz Licytacjom fantów zebranych od nauczycieli i uczniów. Następnego dnia od rana aż do godziny 16:00 poszczególne klasy przygotowały Dzień Gier Planszowych, a wieczorem chętni zebrali się na jubileuszowym Koncercie Charytatywnym, którego w tym roku tematem były piosenki naszych bliskich z lat ich młodości. Piątkowy poranek wszyscy wspólnie spędzili na Wigilii Szkolnej, podczas której m.in. wręczono paczki potrzebującym dzieciom. Nie zabrakło życzeń od Pana Dyrektora i Samorządu Uczniowskiego i wspólnego dzielenia się opłatkiem. Tym wydarzeniem zakończono X Tydzień Charytatywny. 
Na koniec chcielibyśmy podziękować za wsparcie, jakie każdy okazał w ciągu tych pięciu dni, za pomoc, bo bez niej nic nie osiągnęłoby tak spektakularnego efektu, oraz za tak ogromne zainteresowanie każdym zorganizowanym wydarzeniem w tegorocznym Tygodniu Charyatywnym!
 
 
 
rankingi
Szukaj na stronie
Z życia "Bronka"
Kolejny sukces piłkarzy ręcznych

Kolejny sukces piłkarzy ręcznych. Po wygraniu powiatu drużyna Piotr Jachnowca 28. 03. brała udział w Finałach Regionu . Do naszej hali przyjechały najlepsze drużyny z swoich regionów: Białogardu, Świdwina, Szczecinka. Bo bardzo zaciętym meczu finałowym  z drużyna z Szczecinka nasi chłopcy wygrali zdobywając złoty medal i uzyskując awans do finału wojewódzkiego. 

 
Dn matematyki w "Bronku"
W dniach 19.03-21.03 klasa 2 ,,m’’ zorganizowała Dni Matematyki, w których brały udział wszystkie klasy pierwsze oraz drugie. Przygotowała różne konkurencje, w których toczyły walkę o najwyższe miejsca, zbierając punkty do klasyfikacji generalnej.
 
8 marca w Bronku

Dzisiaj z okazji Dnia Kobiet Dyrektor szkoły, Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Bronka oraz Rada Rodziców zorganizowali spotkanie w szkolnej kawiarni.  Była to wyjątkowa uroczystość. Padły serdeczne i ciepłe życzenia ze strony Pana Dyrektora.

 
FINAŁ I DIECEZJALNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK
W niedzielę 20 stycznia 2019 r. odbył się, w kościele p.w. św. Wojciecha w Koszalinie, Koncert Finałowy I Diecezjalnego Konkursu Kolęd i Pastorałek. Koncert był współorganizowany przez Wydział Katechetyczny Kurii Biskupiej i II LO im. Wł. Broniewskiego w Koszalinie.
 
My, młodzi reżyserzy
18.01.2019 (piątek) braliśmy udział w pierwszym spotkaniu warsztatów filmowych, prowadzonych przez pana Macieja Sterło Orlickiego. Jest to projekt realizowany przez CK105 w trakcie ferii.
Celem warsztatów jest stworzenie filmu dokumentalnego, który będzie prezentowany na festiwalach filmowych dla młodych twórców.
 
X Tydzień Charytatywny
Zgodnie z tradycją naszej szkoły, w dniach 17-21 grudnia 2018 roku odbył się X Tydzień Charytatywny pod hasłem „Bronek Pomaga!”. W tym roku celem zbiórki było zebranie środków na szkolny Fundusz POMAGAMY, który wspiera potrzebujących uczniów Bronka, oraz pomoc koszalińskiemu schronisku. Cały tydzień wypełniono mnóstwem atrakcji. 
 
Wynajem hali

Informujemy, że istnieje możliwość wynajmu hali sportowej

Cena wynajmu wynosi 118 zł netto + VAT za 60 min.

LINKI
Odwiedzający naszą stronę
Naszą witrynę przegląda teraz 75 gości