Z życia "Bronka"

Sesja popularno-naukowa "Budowa i ewolucja Wszechświata"

W dniu 22.03.2017 w naszej szkole odbyła się sesja popularno-naukowa "Budowa i ewolucja Wszechświata"

Więcej…

 

LICEALIADA 2017

Więcej…

 

II miejsce

Z dumą informujemy, że uczeń naszej szkoły Jarosław Sergeev (2d) zajął II miejsce w Eliminacjach Okręgowych Olimpiady Języka Rosyjskiego i weźmie udział w zawodach na szczeblu centralnym.

Więcej…

 

GRAMY w RUGBY!!

07 marca gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli żeńskiej -  Monika Pietrzak, Patrycja Zawadzka i męskiej -  Dawid Plichta, Kevin Bracik Reprezentacji Polski w Rugby. 

Więcej…

 

Gratulacje

Małgorzato Hołub, nasza Droga Absolwentko!
Serdecznie gratulujemy zdobycia złotego medalu w Belgradzie. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem. Od 10 marca rozpoczynamy szkolne treningi lekkoatletyczne.

Więcej…

 

ELIMINACJE OKRĘGOWE DO II OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU KRASOMÓWCZEGO

Więcej…

 
Więcej artykułów…
rankingi
Szukaj na stronie
Z życia "Bronka"
II Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Organizowany przez nasze liceum i parafię pw. św. Wojciecha konkurs okazał się strzałem w dziesiątkę. Na przesłuchania konkursowe, które przeprowadzono jeszcze przed świętami zgłosiło się 240 wykonawców. 06 stycznia 2018 roku odbył się finał II Międzyszkolnego Konkurs Kolęd i Pastorałek.
 
Przelew Życia - ponownie

Kolejny raz  - 04 stycznia 2018 roku - w naszej szkole miała miejsce  akcja oddawania krwi i rejestracji dawców szpiku pod hasłem „Przelew życia”.  Poprzednia edycja „Przelewu Życia”, zorganizowana 16 listopada minionego roku, spotkała się z gorącym odzewem uczniów koszalińskich szkół ponadgimnazjalnych.

 
Warsztaty Teorii Komunikacji
W dniach 2-3 stycznia 20128 klasy 2a i 2h wzięły udział w pierwszy organizowanych w naszej szkole Warsztatach Teorii Komunikacji. Zajęcia prowadził Piotr Włodyga - specjalista w tej dziedzinie. Warsztaty trwały 4 godziny lekcyjne, zakładały aktywny udział klas, polegający na pracy w grupach oraz analizie tekstu literackiego.  
 
Tydzień Charytatywny - dzień 5 - Wigilia
 
Tydzień Charytatywny - dzień 4 - koncert
 
Tydzień Charytatywny - dzień 3 - konkurs kolęd
 
Tydzień Charytatywny - dzień 2 - licytacja
 
Tydzień Charytatywny - dzień 1
Dziś w całej naszej szkole unosił się zapach świerku i pierników. Wszystko za sprawą wydarzeń, które miały miejsce w auli. Wyjątkowa dekoracja przygotowana przez panią Alinę Chęcińską i klasę 3D sprawiła, ze poczuliśmy się jak w lesie iglastym. 
 
LINKI
Odwiedzający naszą stronę
Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości