Z życia "Bronka"

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY O ZDROWIU I SPORCIE

„PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA”
13 listopada odbył się etap szkolny. Uczestnicy rozwiązywali test z pytaniami z zakresu pierwszej pomocy.

Więcej…

 

Fizyka w elektronice

W dniu 12.11.2014 odbyła się sesja popularnonaukowa z prof. Politechniki Koszalińskiej dr hab. Mirosławem Malińskim nt. "Fizyka w elektronice"

 kliknij na miniaturce aby przejść do galerii zdjęć

 

POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

16 października 2014 r. wzięliśmy udział w ramach licealiady w biegu przełajowym, którego trasa przebiegała po Górze Chełmskiej.

Więcej…

 

Spotkanie z Panią Minister

W dniu 3 listopada 2014r. w II LO im. Wł. Broniewskiego odbyło się spotkanie Pani Minister Joanny Kluzik-Rostkowskiej z dyrektorami szkół i przedszkoli naszego regionu. W spotkaniu udział wzięli m.in. Wiceminister Przemysław Krzyżanowski i Prezydent Koszalina Piotr Jedliński
 
 

Kotowanie 2014

Nasza bronkowa rodzina powiększyła się o kolejne pokolenie!

3 października w naszej szkole odbyło się kotowanie klas pierwszych. Każda klasa wylosowała i zaprezentowała jedno z państw świata. W ramach konkurencji pokazano m.in. piękne układy taneczne i znane postacie historyczne. Całość uwieńczyły zawody sportowe. Najlepsi okazali się uczniowie klasy I H, którym serdecznie gratulujemy. Witajcie pierwszaki wśród nas!

Organizatorzy - Klasa II H z wychowawczynią mgr Urszulą Mazurek

LINK DO GALERII

 

Dzień Fantastyki

10 października w naszej szkole odbyła się impreza „Dzień Fantastyki w Bronku”. W programie można było znaleźć różnorakie prelekcje, konkursy i warsztaty, a także wypożyczyć gry planszowe. Jedną z prelekcji pt. „ Jak odnaleźć Boga we Władcy Pierścieni” poprowadził ks. Tomasz. Od godz. 16 w piątek do 8 w sobotę imprezę odwiedziło ponad 200 osób! Uczestnicy bawili się tak świetnie, że nikt nie miał czasu zrobić zdjęć. Domagają się kolejnej edycji za rok.

Organizacją zajmowała się klasa III M z Zuzanną Harat i Eweliną Koleśnik na czele, a także uczniowie innych klas i wiele osób spoza Bronka. Opiekunami imprezy byli: pani Jolanta Butrynowska, pani Tamara Gutta-Aleksandrowicz i ks. Tomasz Kudaszewicz. Należą im się wielkie brawa za odwagę.

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i wsparcie!

 
Więcej artykułów…
rankingi
Szukaj na stronie
Z życia "Bronka"
Autumn Spelling Competition 2018
30 listopada odbył się w naszej szkole finał konkursu języka angielskiego Autumn Spelling Competition 2018. Z 70 zgłoszonych uczniów, którzy w pierwszym etapie musieli poradzić sobie z Oliver'em Twistem (dyktando w oparciu o tekst literacki), do ustnej części zakwalifikowało się 20 najlepszych osób. 
 
PRZELEW ŻYCIA
Za nami kolejna akcja z serii Przelew Życia! 
Jak zawsze każdy chętny mógł oddać krew oraz zarejestrować się w bazie DKMS. Tym razem krew oddały 44 osoby, a do bazy dawców DKMS zapisało się kolejnych 17 osób. Znowu spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem z zewnątrz, jak i wśród naszych uczniów, z czego bardzo się cieszymy! 
 
Co wiem o Honorowym Krwiodawstwie.
26 listopada 2018r. odbył się organizowany przez oddział Rejonowy  PCK konkurs krwiodawstwa pt. „ Co wiem o Honorowym  Krwiodawstwie”.  Naszą szkołę reprezentował Patryk Sochaj , który zdobył pierwsze miejsce. 
 
Finał konkursu "Zielona Energia"
Nasze ZŁOTKA!!!
Reprezentacja Bronka zajęła pierwsze miejsce w  czasie wojewódzkiego finału  projektu pn. "Zielona Energia". Drużyna  w składzie – Oliwia Tołłoczko 3A, Sylwia Czernik 3B, Julia Niemiec 2B, Julia Grajper 2C – rywalizowały z innymi w sześciu przestrzeniach z zakresu ekologii, żywienia oraz pierwszej pomocy.
 
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
 
OTRZĘSINY 2018
 
Wymiana szkolna między II LO im. Wł. Broniewskiego a Gymnasium Papenburg
W tegorocznej wymianie między naszymi szkołami wzięła udział grupa 20 uczniów naszego liceum i zaprzyjaźnionej szkoły z Papenburga.
03 września, w dniu kiedy nasi koledzy i koleżanki przeżywali stres związany z rozpoczęciem roku szkolnego, my obawialiśmy się pierwszego spotkania z partnerami z Niemiec. 
 
PRZELEW ŻYCIA

W dniu 29 listopada, po raz kolejny, zrobiliśmy „PRZELEW ŻYCIA"! Krew oddało 57 osób. To kolejne ponad 25 litrów krwi- tego najcenniejszego i niczym niezastąpionego leku... 

 
Wynajem hali

Informujemy, że istnieje możliwość wynajmu hali sportowej

Cena wynajmu wynosi 118 zł netto + VAT za 60 min.

LINKI
Odwiedzający naszą stronę
Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości