XXIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
w judo. Koszalin 26-28.04.2023 r.
 Mateusz Słotwiński z klasy 1c zdobył 1. miejsce w Karate w konkurencji Kumite, oraz 1. miejsce w Kata na Wojewódzkiej Olimpiadzie młodzieży w Koszalinie.
Serdecznie gratulujemy!!!

27 stycznia Martyna Wolska z klasy IV h zajęła pierwsze miejsce w eliminacjach okręgowych 49 Olimpiady Historycznej. Tym samym poszła śladem Małgosi Kubińskiej z tamtego roku. Powodzenia na etapie centralnym.
 Gratulujemy!!!

Mateusz Słotwiński z klasy 1c
zajął 1. miejsce
w III. Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Będzino.

Mateusz Słotwiński z klasy I C wywalczył III miejsce podczas Mistrzostw Makroregionu Zachodniego
i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików |
w Kożuchowie.
 Dyplom dla  Bronka
Klasyfikacja XXVI "Biegu po index"

Filip Urbanowicz z klasy 2M został powołany do kadry narodowej i będzie reprezentował Polskę na międzynarodowym turnieju futbolu flagowego U19.
Uczennica klasy 1B Martyna Bogdan zajęła I miejsce i zdobyła złoty medal w konkurencji kata oraz konkurencji kumite 14-15 lat podczas XXXVIII Pucharu Polski Karate Kyokushin.
Serdecznie gratulujemy I życzymy dalszych sukcesów!!!

20 października, nasze Bronkowe biegaczki w pięknym stylu wywalczyły
VI miejsce w Finale Wojewódzkiej Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

W zawodach brało udział 12 drużyn z całego województwa. Serdecznie gratulujemy!!!
  Wielki sukces naszej uczennicy!!! Martyna Bogdan, uczennica klasy 1b, zajęła pierwsze miejsce i zdobyła złoty medal w karate na 35 Mistrzostwach Europy KWF w Lizbonie!!! Jesteśmy bardzo dumni!

Serdecznie gratulujemy
i życzymy dalszych sukcesów!!!

Bardzo miło jest nam poinformować, że nasza uczennica z klasy 1b
Martyna Bogdan
otrzymała powołanie Polskiego Związku Karate na start w Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin KWF w Lizbonie Portugalia (04-05.11.2022roku).
Martyna jest, między innymi , podwójnie złotą medalistką Mistrzostw Polski.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!
ALICJA WOŹNIAK
uczennica klasy IVB
otrzymała Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Bogusława Hordyńska
i Cała Społeczność "Bronka"

W sobotę 15 października Oliwia Czerniecka uczennica klasy 1a zajęła 1 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Regionu I w Judo w Bydgoszczy.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne medale.

Wyniki I etapu III edycji Olimpiady Wiedzy o Prawie i Wymiarze Sprawiedliwości

Pierwszy sukces olimpijski w tym roku szkolnym. Małgorzata Kowal przeszła do drugiego etapu Olimpiady Wiedzy o Prawie i Wymiarze Sprawiedliwości zorganizowanej pod honorowym patronatem Ministra Sprawiedliwości przez Instytut Wymiaru Sprawiedliwości w Warszawie we współpracy ze Szkołą Wyższą Wymiaru Sprawiedliwości.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach.