THE KOSZALIN FESTIVAL OF ENGLISH LIPS 2023 – LANGUAGE IN POETRY AND SONGS

II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Koszalinie ma przyjemność zaprosić uczniów Państwa szkoły do wzięcia udziału w THE KOSZALIN FESTIVAL OF ENGLISH LIPS 2023 LANGUAGE IN POETRY AND SONGS, który odbędzie się dnia 30 maja 2023r. Prosimy nauczycieli języka angielskiego o zapoznanie się z regulaminem festiwalu i zgłoszenie uczestnictwa szkoły w festiwalu do dnia 24.05.2023 wysyłając listę uczniów oraz dane szkoły i bezpośredni kontakt mailowy oraz telefoniczny do Państwa poprzez FORMULARZ - jest to jedyna forma zgłoszenia uczestnictwa w konkursie.


REGULAMIN THE KOSZALIN FESTIVAL OF ENGLISH LIPS 2023
LANGUAGE IN POETRY AND SONGS

  1. THE KOSZALIN FESTIVAL OF ENGLISH LIPS – LANGUAGE IN POETRY AND SONGS przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych (klasy 7 i 8) i ponadpodstawowych.
  2. Organizatorem konkursu jest II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Koszalinie. Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić do dnia 24.05.2023.
  3. Wybrani uczniowie wraz z nauczycielem-opiekunem powinni zgłosić się w dn. 30 maja 2023r. w II Liceum Ogólnokształcącym w Koszalinie. Konkurs rozpocznie się rano, dokładna godzina zostanie podana w późniejszym terminie.
  4. Udział w konkursie jest bezpłatny.
  5. Uczniowie powinni posiadać legitymację szkolną.
  6. Uczniowie przyjeżdżający samodzielnie powinni posiadać pisemną zgodę rodziców na przyjazd.
  7. Dojazd uczestników na koszt własny.
  8. Jeden uczeń może wziąć udział w jednej kategorii (ze względów organizacyjnych). Liczba uczestników jest ograniczona (do 3 osób w danej kategorii z jednej szkoły, decyduje kolejność zgłoszeń).
  9. Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się dnia 30 maja 2023r. w II LO.
  10. Udział w konkursie oznacza zgodę na publikację wizerunku i danych osobowych na stronie szkoły, w mediach lokalnych oraz portalach społecznościowych.

Konkurs będzie rozgrywany w trzech kategoriach:
1) piosenka angielska (lata 80-te),
2) wiersz „na wesoło”
3) ilustracja, której tematyką jest kultura irlandzka).

Występy uczestników (kategoria 1-2) nie mogą przekroczyć 5 minut. Informacja o wybranych utworach (autor i tytuł) musi być wysłana wcześniej. W kategoriach 1-2 oceniana będzie poprawność językowa oraz forma prezentacji. Piosenki nie mogą być wykonywane z playbacku. O zwycięstwie decyduje suma uzyskanych punktów, uczniowie będą oceniani przez profesjonalne jury. Dla uczestników organizatorzy przewidują nagrody.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z Agnieszką Wnuk (501407113, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)


FORMULARZ ZGŁOSZENIA THE KOSZALIN FESTIVAL OF ENGLISH LIPS 2023 – LANGUAGE IN POETRY AND SONGS