RANKINGI 2020: MATURY 20219
Newsweek - 98 miejsce w Polsce
Perspektywy: II LO 100% zdawalności Kraj 86,4%
249 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów Język polski 64% Język polski 55%
119 miejsce w Polsce w Rankingu Olimpijskim Matematyka 81% Matematyka 58%
9 miejsce w województwie zachodniopomorskim Język angielski 91%, Język niemiecki 83% Język angielski 69%, Język niemiecki 64%

Link do platformy eBronka - TUTAJ Problemy zgłaszajcie - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
9
(29.03)
Maturzyści! Na stronie głównej umieszczono harmonogram próbnych matur.  

 
8 TUTAJ jest małe info jak wypisać (i zapisać) się z kursu  

 
7
(27.03)
Drogie dzieci! Błagam Was - gdy chcecie osiągnąć sukces wysyłając jakiś komunikat do mnie to przestrzegajcie pewnych zasad: grzecznościowych, czyli przedstawiajcie się (imię, nazwisko, klasa) oraz formalnych czyli opiszcie problem tak jakbyście mieli o nim rozmawiać z mamą. Do szału doprowadzają mnie e-mail'e typu "mam problem zrób pan coś z tym". Nie ma sensu tak do mnie pisać - będę takie prośby CENTRALNIE ignorować:-(. W powodzi pytań nie będę tracić czasu na śledztwo pt. "co poeta chciał przez to powiedzieć". Szanujcie czas innych ludzi!  

 
6
(25.03)
Uczniowie mogą teraz dopisywać się do kursów/lekcji nauczycieli. Jeśli jest coś nie tak - piszcie do mnie - nie musicie atakować wychowawców. Oczywiście zaglądajcie TU od czasu do czasu....  

 
5
(24.03)
Pousuwałem podwójne (a nawet w dwóch wypadkach potrójne!!) konta. Gdybyście mieli problem z dostępem to nie zakładajcie nowych kont tylko dajcie mi zaznać! Zasada jest prosta - Jeden Uczeń > Jedno konto > Jeden adres e-mail  > ile się chce kursów :-)  

 
4 Poustawiałem wszystkie kursy tak, abyście mogli się do nich zapisać samodzielnie. Już tych kursów jest trochę, więc mogło się zdarzyć, że któryś ominąłem - wyślijcie mi wówczas stosowne info - tylko proszę! dajcie rozsądny temat swojej wiadomości, przecież jesteście uczniami szkoły ponadpodstawowej kształcącej na niezłym poziomie a nie Buszmenami zostawiającymi tajemnicze ryty na ścianach jaskiń:-(. Poza tym ważne - zaglądam do skrzynki tak często jak to możliwe i bądźcie pewni, że nie zostawię Was bez wsparcia, tyle tylko, że ZMIENIAMY KOŁA SMAOCHODU w trakcie jazdy a to trudne jest! wrrrrrrr!!  

 
3 Przypominam, że nie będę odpowiadał na e-mail'e z tytułem "bez tytułu" :-(  

 
 2 Niektórzy z Was pozakładali kilka kont (kojarząc to z różnymi skrzynkami e-mail). Trochę potrwa zrobienie z tym porządku. na razie muszę się zająć sytuacjami typowych problemów. Nic na to nie poradzę, że realizujecie jakieś swoje własne ścieżki postępowań. Zasada jest prosta - jeden uczeń - jedna skojarzona z nim skrzynka e-mail. Jest z niektórymi z Was problem polegający na niejednoznacznym profilu no i jest problem! Cierpliwie czekajcie na swoją kolejkę w rozwiązaniu problemu.. Ew jeśli wiecie, że taka sytuacja ma miejsce wyślijcie mim info z podaniem swojego rzeczywistego konta e-mail.  

 
1 Na teraz (20 marca, ~5.00) w systemie Moodle jest 640 uczniów (w szkole jest 668) są więc jeszcze tacy, którzy się nie zarejestrowali.  

...::: Strach niektórych z Was posłać po zakupy :::...
*Sporo z Was nie umie czytać ze zrozumieniem :-( Ech! Dzieciaczki, dzieciaczki