Skrócona instrukcja logowania do panelu rodzica

Adres strony iDziennika: http://iuczniowie.eduportal.koszalin.pl

W celu korzystania z dziennika jako rodzic/opiekun należy dostarczyć oświadczenie (dostępne poniżej) w którym podajemy swój email oraz nr PESEL.

Użytkownicy, którzy logują się pierwszy raz do iDziennika (bądź nie logowali się przez dłuższy czas) korzystają z opcji: "nie pamietam jak się zalogować".
W następnym kroku należy wpisać swój email bądź PESEL, następnie kliknąć w kwadrat "nie jestem robotem" w celu weryfikacji, oraz "wyślij wiadomość".

W ciągu kilku minut powinna przyjść, na podany adres e-mail, wiadomość z linkiem aktywacyjnym (kliknąć) umożliwiającym założenie/zmianę hasła. Proszę sprawdzić wszystkie zakładki poczty (np. SPAM, oferty, społecznościowe itp. - zależne od usługodawcy)

Hasło musi mieć minimum 8 znaków, przynajmniej jedną dużą literę, znak specjalny oraz cyfrę.

Rodzice, których konto z różnych powodów jest nieaktywne (błędny adres email bądź jego brak, brak nr PESEL itp.) mogą skontaktować się z administratorem pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie: 94 344 65 92

Formularz oświadczenia dostępny jest tutaj (kliknij)

Zajęcia laboratoryjne z chemii na Politechnice Koszalińskiej.

W dniach 30-31 V oraz 6-7 VI 2019r. uczniowie z klas drugich o profilu biologiczno – chemicznym uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych z chemii zorganizowanych na Politechnice Koszalińskiej przy ul. Racławickiej. Zajęcia prowadzone pod nadzorem pracownika Politechniki - dr Łukasza Dudka i nauczyciela chemii mgr inż. Jerzego Jasiakiewicza.

Finał wojewódzki piłkarzy ręcznych.
Nasi Bronkowi szczypiorniści walczyli w finale wojewódzkim. Po bardzo zaciętych meczach z szkołami mistrzostwa sportowego  KUKS Szczecin i CKS Szczecin nasi chłopcy zajęli czwarte miejsce. Gratulujemy ogromnej determinacji i walki do końca. Dziękuję za kolejny rok ciężkiej pracy.

Kolejny sukces piłkarzy ręcznych

Kolejny sukces piłkarzy ręcznych. Po wygraniu powiatu drużyna Piotr Jachnowca 28. 03. brała udział w Finałach Regionu . Do naszej hali przyjechały najlepsze drużyny z swoich regionów: Białogardu, Świdwina, Szczecinka. Bo bardzo zaciętym meczu finałowym  z drużyna z Szczecinka nasi chłopcy wygrali zdobywając złoty medal i uzyskując awans do finału wojewódzkiego.

Dn matematyki w "Bronku"
W dniach 19.03-21.03 klasa 2 ,,m’’ zorganizowała Dni Matematyki, w których brały udział wszystkie klasy pierwsze oraz drugie. Przygotowała różne konkurencje, w których toczyły walkę o najwyższe miejsca, zbierając punkty do klasyfikacji generalnej.

8 marca w Bronku

Dzisiaj z okazji Dnia Kobiet Dyrektor szkoły, Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Bronka oraz Rada Rodziców zorganizowali spotkanie w szkolnej kawiarni.  Była to wyjątkowa uroczystość. Padły serdeczne i ciepłe życzenia ze strony Pana Dyrektora.

FINAŁ I DIECEZJALNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK
W niedzielę 20 stycznia 2019 r. odbył się, w kościele p.w. św. Wojciecha w Koszalinie, Koncert Finałowy I Diecezjalnego Konkursu Kolęd i Pastorałek. Koncert był współorganizowany przez Wydział Katechetyczny Kurii Biskupiej i II LO im. Wł. Broniewskiego w Koszalinie.