Z życia "Bronka"

Finał I Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek

W dniu 15. 01. 2017 roku w parafii św. Wojciecha na Rokosowie odbył się koncert finałowy Konkursu.  Wystąpiło 5 zespołów i 10 solistów. Sala kościoła wypełniona była co do każdej ławki. Poziom był wysoki.

Więcej…

 

Dni Języka Polskiego - dzień 1

  Tradycją naszego liceum jest organizowanie cyklicznych obchodów Dni Języka Polskiego, w tym roku wypadają w dniach od 23 do 25 stycznia. W dniu wczorajszym odbyło się kilka wydarzeń. Zaczęliśmy od pierwszej godziny lekcyjnej – przedstawiciele klas pierwszych i drugich zmierzyli się z tekstem dyktanda,  natomiast na drugiej godzinie kolejni uczniowie rozwiązywali test frazeologiczny.

Więcej…

 

Dni Języka Polskiego - dzień 2

Następny Dzień Języka Polskiego i kolejne atrakcje - spotkanie pierwszych klas humanistycznych z aktorem Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie Marcinem Borchardtem.

Więcej…

 

Dni Języka Polskiego - dzień 3

W Bronku uwalniają ołówki!

Dnia 25 stycznia 2017r. swą prapremierę miała sztuka „Uwolnić ołówki” autorstwa ucznia klasy 3H – Huberta Okonowicza. Był to nie tylko spektakl teatralny, na który przybyli uczniowie, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście, ale także promocja dramatu, który został wydany z tej właśnie okazji.

Więcej…

 

„Obierz właściwy kierunek”

15 grudnia 2016 roku na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koszalinie odbyły finał projektu „Obierz właściwy kierunek”. Pomysłodawcą i prowadzącym projekt był koszaliński oddział  WOPR.

Więcej…

 

Tydzień Charytatywny - podsumowanie

        Jestem dumny z faktu bycia dyrektorem Broniewskiego. To co się zdarzyło w ostatnim tygodniu budzi szacunek i uznanie. TYDZIEŃ CHARYTATYWNY to przejaw pięknych ludzkich postaw. To dowód na coś co jest wartością nadrzędną – to dowód na istnienie szlachetnej wspólnoty Bronkowej, którą tworzą nauczyciel, uczniowie, rodzice oraz absolwenci.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
rankingi
Szukaj na stronie
Z życia "Bronka"
II Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Organizowany przez nasze liceum i parafię pw. św. Wojciecha konkurs okazał się strzałem w dziesiątkę. Na przesłuchania konkursowe, które przeprowadzono jeszcze przed świętami zgłosiło się 240 wykonawców. 06 stycznia 2018 roku odbył się finał II Międzyszkolnego Konkurs Kolęd i Pastorałek.
 
Przelew Życia - ponownie

Kolejny raz  - 04 stycznia 2018 roku - w naszej szkole miała miejsce  akcja oddawania krwi i rejestracji dawców szpiku pod hasłem „Przelew życia”.  Poprzednia edycja „Przelewu Życia”, zorganizowana 16 listopada minionego roku, spotkała się z gorącym odzewem uczniów koszalińskich szkół ponadgimnazjalnych.

 
Warsztaty Teorii Komunikacji
W dniach 2-3 stycznia 20128 klasy 2a i 2h wzięły udział w pierwszy organizowanych w naszej szkole Warsztatach Teorii Komunikacji. Zajęcia prowadził Piotr Włodyga - specjalista w tej dziedzinie. Warsztaty trwały 4 godziny lekcyjne, zakładały aktywny udział klas, polegający na pracy w grupach oraz analizie tekstu literackiego.  
 
Tydzień Charytatywny - dzień 5 - Wigilia
 
Tydzień Charytatywny - dzień 4 - koncert
 
Tydzień Charytatywny - dzień 3 - konkurs kolęd
 
Tydzień Charytatywny - dzień 2 - licytacja
 
Tydzień Charytatywny - dzień 1
Dziś w całej naszej szkole unosił się zapach świerku i pierników. Wszystko za sprawą wydarzeń, które miały miejsce w auli. Wyjątkowa dekoracja przygotowana przez panią Alinę Chęcińską i klasę 3D sprawiła, ze poczuliśmy się jak w lesie iglastym. 
 
LINKI
Odwiedzający naszą stronę
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości