Z życia "Bronka"

PROGRAMY REALIZOWANE W II LO

PROGRAMY REALIZOWANE W II LO IM. WŁ. BRONIEWSKIEGO W ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Więcej…

 

Dzień Języka Niemieckiego

9 lutego 2017r. odbył się w II Liceum Ogólnokształcącym Dzień Języka Niemieckiego. Uczniowie z klas I I II uczestniczyli w konkursach i animacjach językowych, przygotowanych przez nauczycieli języka niemieckiego.

Więcej…

 

Dzień Języka Angielskiego

We wtorek, 7 lutego 2017 roku, odbył się w naszej szkole Dzień Języka Angielskiego. Do udziału w konkursach i grach językowych zorganizowanych przez nauczycielki języka angielskiego, zgłosiło się bardzo wielu uczniów klas I i II.

Więcej…

 

BRONKOWY SEZON TEATRALNY

W niedzielny wieczór Bałtycki Teatr Dramatyczny wypełnił się do ostatniego miejsca. Na widowni zasiedli nauczyciele i uczniowie II Liceum wraz z zaproszonymi przez siebie gośćmi, by oglądać "Świętoszka" Moliera. Taką możliwość daje program realizowany przez naszą szkołę i BTD "Teatr  w szkole, szkoła w teatrze".

Więcej…

 

1 miejsce

Piotr Libucha, uczeń klasy IM II LO w Koszalin został laureatem 1 miejsca konkursu „Zaprogramuj swoja przyszłość w Koszalinie" edycja I
 
Więcej artykułów…
rankingi
Szukaj na stronie
Z życia "Bronka"
II Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Organizowany przez nasze liceum i parafię pw. św. Wojciecha konkurs okazał się strzałem w dziesiątkę. Na przesłuchania konkursowe, które przeprowadzono jeszcze przed świętami zgłosiło się 240 wykonawców. 06 stycznia 2018 roku odbył się finał II Międzyszkolnego Konkurs Kolęd i Pastorałek.
 
Przelew Życia - ponownie

Kolejny raz  - 04 stycznia 2018 roku - w naszej szkole miała miejsce  akcja oddawania krwi i rejestracji dawców szpiku pod hasłem „Przelew życia”.  Poprzednia edycja „Przelewu Życia”, zorganizowana 16 listopada minionego roku, spotkała się z gorącym odzewem uczniów koszalińskich szkół ponadgimnazjalnych.

 
Warsztaty Teorii Komunikacji
W dniach 2-3 stycznia 20128 klasy 2a i 2h wzięły udział w pierwszy organizowanych w naszej szkole Warsztatach Teorii Komunikacji. Zajęcia prowadził Piotr Włodyga - specjalista w tej dziedzinie. Warsztaty trwały 4 godziny lekcyjne, zakładały aktywny udział klas, polegający na pracy w grupach oraz analizie tekstu literackiego.  
 
Tydzień Charytatywny - dzień 5 - Wigilia
 
Tydzień Charytatywny - dzień 4 - koncert
 
Tydzień Charytatywny - dzień 3 - konkurs kolęd
 
Tydzień Charytatywny - dzień 2 - licytacja
 
Tydzień Charytatywny - dzień 1
Dziś w całej naszej szkole unosił się zapach świerku i pierników. Wszystko za sprawą wydarzeń, które miały miejsce w auli. Wyjątkowa dekoracja przygotowana przez panią Alinę Chęcińską i klasę 3D sprawiła, ze poczuliśmy się jak w lesie iglastym. 
 
LINKI
Odwiedzający naszą stronę
Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości