Z życia "Bronka"

II MIĘDZYGIMNAZJALNY TURNIEJ WIEDZY I SPORTU - rywalizacja sportowa

W dniu 24.04. 2017r. odbyły się w II LO w Koszalinie międzygimnazjalne zawody sportowe w ramach II MIĘDZYGIMNAZJALNEGO TURNIEJU WIEDZY I SPORTU.

Więcej…

 

Konkurs chemiczny

Fotorelacja z Konkursu Chemicznego

Więcej…

 

SREBRO DLA GRUPY PIERWSZEJ POMOCY

08 kwietnia odbyły się  XXIV Rejonowe  Mistrzostwa  Pierwszej Pomocy. Szkołę reprezentowali: Oliwia Tołłoczko, Sylwia Czernik, Witek Duszyński, Konrad Nowakowski, Sebastian Ślusarczyk. 

Więcej…

 

Spotkanie w Krzyżowej

Grupa odważnych i ciekawych świata młodych ludzi z II LO wyruszyła do Krzyżowej na spotkanie z rówieśnikami z Niemiec. Uczniowie wzięli udział w międzynarodowym projekcie zorganizowanym przez Fundację „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego.

Więcej…

 

Finał Regionu - piłka siatkowa i ręczna

Więcej…

 

Dni Matematyki

W dniach 23 i 24 marca w naszej szkole obchodziliśmy Dni Matematyki. Z tej okazji klasa 2M zorganizowała liczne konkursy i zabawy. Można było zawalczyć o tytuł Mistrza Ułamków, sprawdzić się w wyliczaniu prawdopodobieństwa oraz popisać się logicznym myśleniem czy znajomością sławnych postaci matematycznych.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
rankingi
Szukaj na stronie
Z życia "Bronka"
II Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Organizowany przez nasze liceum i parafię pw. św. Wojciecha konkurs okazał się strzałem w dziesiątkę. Na przesłuchania konkursowe, które przeprowadzono jeszcze przed świętami zgłosiło się 240 wykonawców. 06 stycznia 2018 roku odbył się finał II Międzyszkolnego Konkurs Kolęd i Pastorałek.
 
Przelew Życia - ponownie

Kolejny raz  - 04 stycznia 2018 roku - w naszej szkole miała miejsce  akcja oddawania krwi i rejestracji dawców szpiku pod hasłem „Przelew życia”.  Poprzednia edycja „Przelewu Życia”, zorganizowana 16 listopada minionego roku, spotkała się z gorącym odzewem uczniów koszalińskich szkół ponadgimnazjalnych.

 
Warsztaty Teorii Komunikacji
W dniach 2-3 stycznia 20128 klasy 2a i 2h wzięły udział w pierwszy organizowanych w naszej szkole Warsztatach Teorii Komunikacji. Zajęcia prowadził Piotr Włodyga - specjalista w tej dziedzinie. Warsztaty trwały 4 godziny lekcyjne, zakładały aktywny udział klas, polegający na pracy w grupach oraz analizie tekstu literackiego.  
 
Tydzień Charytatywny - dzień 5 - Wigilia
 
Tydzień Charytatywny - dzień 4 - koncert
 
Tydzień Charytatywny - dzień 3 - konkurs kolęd
 
Tydzień Charytatywny - dzień 2 - licytacja
 
Tydzień Charytatywny - dzień 1
Dziś w całej naszej szkole unosił się zapach świerku i pierników. Wszystko za sprawą wydarzeń, które miały miejsce w auli. Wyjątkowa dekoracja przygotowana przez panią Alinę Chęcińską i klasę 3D sprawiła, ze poczuliśmy się jak w lesie iglastym. 
 
LINKI
Odwiedzający naszą stronę
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości