Z życia "Bronka"

GRATULACJE!!!

Gratulujemy naszej uczennicy KATARZYNIE REGENT, która zdobyła brązowy medal podczas 27 Mistrzostw Europy w Karate w Legnicy.Gratulacje dla naszej uczennicy ALEKSANDRY GADOMSKIEJ za zajęcie II miejsca W Pucharze Polski Juniorek i Juniorów w Judo.

Życzymy dalszych sukcesów.

 

Gratulacje

Gratulujemy naszej uczennicy KATARZYNIE REGENT, która zdobyła brązowy medal podczas 27. Mistrzostw Europy w Karate w Legnicy.

Gratulacje dla naszej uczennicy ALEKSANDRY GADOMSKIEJ za zajęcie II miejsca W Pucharze Polski Juniorek i Juniorów w Judo.

Życzymy dalszych sukcesów.
 

Maraton pisania listów

W dniu 14-15 grudnia 2013r. Odbył się w naszej szkole Maraton Pisania Listów Amnesty International. Uczestniczyło w nim 100 osób, łącznie napisaliśmy 888 listów.

Dziękujemy za zaangażowanie 

A. Pałęga

 

XX Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

13 grudnia 2013 odbył się etap rejoniowy olimpiady .  Naszą szkołę reprezentowała Adrianna Kuśma z klasy III C, która w na tym etapie  zajęła trzecie miejsce.
 

Ach ta magia Świąt

W „Bronku” rozbrzmiały dźwięki świątecznych przebojów i zapachniało igliwiem.

Nauczyciele języka niemieckiego chcieli przybliżyć uczniom niemieckie zwyczaje adwentowe i zorganizowali 9 grudnia warsztaty, podczas których uczniowie klas pierwszych i drugich wykonywali własnoręcznie wieńce adwentowe. Po obejrzeniu filmu instruktażowego, pod czujnym okiem prof. B. Hordyńskiej powstały w ciągu dwóch godzin małe dzieła sztuki. Komisja oceniająca przyznała trzy wyróżnienia.

Za najpiękniejsze uznano wieńce wykonane przez klasy 1C, 2A i 2C.

Pieniądze ze sprzedaży wieńców przeznaczone będą na cele charytatywne.  

Fotki - TUTAJ

 

Fizyka inaczej

4 grudnia - w naszej szkole na auli mieliśmy zaszczyt gościć przedstawicieli Politechniki Koszalińskiej - dr Tomasza Suszko. oraz dr Romana Olika. Demonstrowali oni doświadczenia fizyczne z akustyki, optyki i próżni.

Uczestnikami tego wydarzenia były klasy matematyczno-fizyczne: 1M, 2M i 3M oraz biologiczno-chemiczne: 1C, 2B i 3C. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w prezentowanych doświadczeniach.

Zostały nam przybliżone takie zjawiska jak ruch harmoniczny, fale poprzeczne i podłużne, dudnienie oraz wiele więcej interesujących zjawisk fizycznych, które niekiedy doprowadzały do zawrotu głowy.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
rankingi
Szukaj na stronie
Z życia "Bronka"
FINAŁ I DIECEZJALNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK
W niedzielę 20 stycznia 2019 r. odbył się, w kościele p.w. św. Wojciecha w Koszalinie, Koncert Finałowy I Diecezjalnego Konkursu Kolęd i Pastorałek. Koncert był współorganizowany przez Wydział Katechetyczny Kurii Biskupiej i II LO im. Wł. Broniewskiego w Koszalinie.
 
My, młodzi reżyserzy
18.01.2019 (piątek) braliśmy udział w pierwszym spotkaniu warsztatów filmowych, prowadzonych przez pana Macieja Sterło Orlickiego. Jest to projekt realizowany przez CK105 w trakcie ferii.
Celem warsztatów jest stworzenie filmu dokumentalnego, który będzie prezentowany na festiwalach filmowych dla młodych twórców.
 
X Tydzień Charytatywny
Zgodnie z tradycją naszej szkoły, w dniach 17-21 grudnia 2018 roku odbył się X Tydzień Charytatywny pod hasłem „Bronek Pomaga!”. W tym roku celem zbiórki było zebranie środków na szkolny Fundusz POMAGAMY, który wspiera potrzebujących uczniów Bronka, oraz pomoc koszalińskiemu schronisku. Cały tydzień wypełniono mnóstwem atrakcji. 
 
Autumn Spelling Competition 2018
30 listopada odbył się w naszej szkole finał konkursu języka angielskiego Autumn Spelling Competition 2018. Z 70 zgłoszonych uczniów, którzy w pierwszym etapie musieli poradzić sobie z Oliver'em Twistem (dyktando w oparciu o tekst literacki), do ustnej części zakwalifikowało się 20 najlepszych osób. 
 
PRZELEW ŻYCIA
Za nami kolejna akcja z serii Przelew Życia! 
Jak zawsze każdy chętny mógł oddać krew oraz zarejestrować się w bazie DKMS. Tym razem krew oddały 44 osoby, a do bazy dawców DKMS zapisało się kolejnych 17 osób. Znowu spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem z zewnątrz, jak i wśród naszych uczniów, z czego bardzo się cieszymy! 
 
Co wiem o Honorowym Krwiodawstwie.
26 listopada 2018r. odbył się organizowany przez oddział Rejonowy  PCK konkurs krwiodawstwa pt. „ Co wiem o Honorowym  Krwiodawstwie”.  Naszą szkołę reprezentował Patryk Sochaj , który zdobył pierwsze miejsce. 
 
Finał konkursu "Zielona Energia"
Nasze ZŁOTKA!!!
Reprezentacja Bronka zajęła pierwsze miejsce w  czasie wojewódzkiego finału  projektu pn. "Zielona Energia". Drużyna  w składzie – Oliwia Tołłoczko 3A, Sylwia Czernik 3B, Julia Niemiec 2B, Julia Grajper 2C – rywalizowały z innymi w sześciu przestrzeniach z zakresu ekologii, żywienia oraz pierwszej pomocy.
 
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
 
Wynajem hali

Informujemy, że istnieje możliwość wynajmu hali sportowej

Cena wynajmu wynosi 118 zł netto + VAT za 60 min.

LINKI
Odwiedzający naszą stronę
Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości