Z życia "Bronka"

Gratulacje

Gratulujemy naszej uczennicy KATARZYNIE REGENT, która zdobyła brązowy medal podczas 27. Mistrzostw Europy w Karate w Legnicy.

Gratulacje dla naszej uczennicy ALEKSANDRY GADOMSKIEJ za zajęcie II miejsca W Pucharze Polski Juniorek i Juniorów w Judo.

Życzymy dalszych sukcesów.
 

Maraton pisania listów

W dniu 14-15 grudnia 2013r. Odbył się w naszej szkole Maraton Pisania Listów Amnesty International. Uczestniczyło w nim 100 osób, łącznie napisaliśmy 888 listów.

Dziękujemy za zaangażowanie 

A. Pałęga

 

XX Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

13 grudnia 2013 odbył się etap rejoniowy olimpiady .  Naszą szkołę reprezentowała Adrianna Kuśma z klasy III C, która w na tym etapie  zajęła trzecie miejsce.
 

Ach ta magia Świąt

W „Bronku” rozbrzmiały dźwięki świątecznych przebojów i zapachniało igliwiem.

Nauczyciele języka niemieckiego chcieli przybliżyć uczniom niemieckie zwyczaje adwentowe i zorganizowali 9 grudnia warsztaty, podczas których uczniowie klas pierwszych i drugich wykonywali własnoręcznie wieńce adwentowe. Po obejrzeniu filmu instruktażowego, pod czujnym okiem prof. B. Hordyńskiej powstały w ciągu dwóch godzin małe dzieła sztuki. Komisja oceniająca przyznała trzy wyróżnienia.

Za najpiękniejsze uznano wieńce wykonane przez klasy 1C, 2A i 2C.

Pieniądze ze sprzedaży wieńców przeznaczone będą na cele charytatywne.  

Fotki - TUTAJ

 

Fizyka inaczej

4 grudnia - w naszej szkole na auli mieliśmy zaszczyt gościć przedstawicieli Politechniki Koszalińskiej - dr Tomasza Suszko. oraz dr Romana Olika. Demonstrowali oni doświadczenia fizyczne z akustyki, optyki i próżni.

Uczestnikami tego wydarzenia były klasy matematyczno-fizyczne: 1M, 2M i 3M oraz biologiczno-chemiczne: 1C, 2B i 3C. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w prezentowanych doświadczeniach.

Zostały nam przybliżone takie zjawiska jak ruch harmoniczny, fale poprzeczne i podłużne, dudnienie oraz wiele więcej interesujących zjawisk fizycznych, które niekiedy doprowadzały do zawrotu głowy.

Więcej…

 

Medal PCK


”Każda kropla krwi oddana z miłości sprawi,
źe życie Twe wyjdzie z szarości,
nabierze barw pełnych jasności
litr życzliwości pomnóż litrem radości „. 

W dniu 22 listopada br. odbyły się uroczyste obchody Jubileuszu 55 - lecia Ruchu Honorowego Krwiodawstwa w Polsce. Nasza szkoła została wyróżniony Medalem 55 – lecia Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża za wieloletnią aktywną działalność na rzecz rozwoju Ruchu Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża.

Na uroczystości  naszą szkołę reprezentowała p. M. Kulik, która odebrała list gratulacyjny oraz medal z rąk Prezesa Zarządu Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Koszalinie Bernarda Krupskiego.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
rankingi
Szukaj na stronie
Z życia "Bronka"
Fotorelacja z uroczystego zakończenia roku
 
Brydżowy obóz szkoleniowy
W dniach 10-13.05.2018r. w ośrodku BESKID w Sarbinowie odbył się brydżowy obóz szkoleniowy dla uczniów I klasy matematycznej. 
 
Brąz dla grupy Pierwszej Pomocy

12 maja w Szczecinie odbyły się XXVI Okręgowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy. W tym roku udział brało 8 drużyn. Nasz reprezentacja (Oliwia Tołłoczko IIA, Sylwia Czernik, Konrad Nowakowski IIB, Sebastian Ślusarczyk IIM,  Witek Duszyński III A) wywalczyła trzecie miejsce.

 
LIPS 2018 - fotorelacja
 
PRZELEW ŻYCIA dla Filipa Gonciarka
17 maja w BRONKU odbył się kolejny PRZELEW ŻYCIA połączony z DKMS dedykowany dla Filipa Gonciarka. Tym razem zarejestrowano 67 dawców krwi i 51 chętnych do banku dawców szpiku. 
 
Zakończenie roku klas trzecich - fotorelacja
 
XVII Konkurs Chemiczny - fotorelacja
 
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
W dniach 4 - 5 czerwca uczeń klasy 1H Paweł Nowak brał udział w finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej w Niepokalanowie. Zdobył 74,5 pkt co pozwoliło na zajęcie 15 miejsca w Polsce. Pawłowi serdecznie gratulujemy sukcesu!
 
Wynajem hali

Informujemy, że istnieje możliwość wynajmu hali sportowej

Cena wynajmu wynosi 118 zł netto + VAT za 60 min.

LINKI
Odwiedzający naszą stronę
Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości