Z życia "Bronka"

BRONEK wspiera „BAW SIĘ RUCHEM”

W Hali Widowiskowo – Sportowej w Koszalinie 08 grudnia 2014r. odbył się finał w ramach programu „Baw się ruchem”. Wolontariusze ze Szkolnej Grupy PCK pomagali przy organizacji i przebiegu potyczek sportowych dla uczniów klas I-III szkół podstawowych Koszalina.

Więcej…

 

AUTUMN SPELLING COMPETITION 2014

Dnia 5 grudnia odbył się II etap konkursu językowego AUTUMN SPELLING COMPETITION 2014. Do finału przeszło 10 uczniów ze szkól gimnazjalnych oraz 10 z ponadgimnazjalnych.
Wszystkim bardzo gratulujemy i  życzymy dalszych sukcesów.

...::: LINK DO GALERII :::...

 

Idziemy za ciosem!

Miło nam przekazać ponownie bardzo dobre wieści z aren olimpijskich. Arkadiusz Krokowski (III C) i Katarzyna Bartman (III H) znaleźli się w pierwszej trójce etapu okręgowego Olimpiady o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym

Więcej…

 

Wizyta Ojca Leona Knabita w 2LO

24 listopada gościlismy w II LO osobę niewykłą – „kwintesencję mnicha – kupę kości owiniętą w czarny materiał”, jak powiedział o nim Jan Paweł II – benedyktyna, autora ponad 40 książek, organizującego koncerty rockowe, prowadzącego wiele programów telewizyjnych i ... bloga – Ojca Leona Knabita.

Więcej…

 

Kolejny sukces Bronka!!!

Miło nam ponownie pogratulować Arkadiuszowi Krokowskiemu z klasy III C awansu do etapu centralnego kolejnej ogólnopolskiej olimpiady.

Więcej…

 

Gratulacje dla piłkarzy ręcznych!!

Po tygodniowych zmaganiach zakończyła się ,,Licealiada'' w piłce ręcznej. Ogromną niespodziankę sprawili nasi szczypiorniści, wykazując się ogromną wolą walki i sercem do gry wygrali całe rozgrywki.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
rankingi
Szukaj na stronie
Z życia "Bronka"
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
 
OTRZĘSINY 2018
 
PRZELEW ŻYCIA
Za nami kolejna akcja z serii Przelew Życia! 
Jak zawsze każdy chętny mógł oddać krew oraz zarejestrować się w bazie DKMS. Tym razem krew oddały 44 osoby, a do bazy dawców DKMS zapisało się kolejnych 17 osób. Znowu spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem z zewnątrz, jak i wśród naszych uczniów, z czego bardzo się cieszymy! 
 
Wymiana szkolna między II LO im. Wł. Broniewskiego a Gymnasium Papenburg
W tegorocznej wymianie między naszymi szkołami wzięła udział grupa 20 uczniów naszego liceum i zaprzyjaźnionej szkoły z Papenburga.
03 września, w dniu kiedy nasi koledzy i koleżanki przeżywali stres związany z rozpoczęciem roku szkolnego, my obawialiśmy się pierwszego spotkania z partnerami z Niemiec. 
 
Fotorelacja z uroczystego zakończenia roku
 
Nagrody dla nauczycieli
II LO jest szkołą, która jest dumna z sukcesów swoich uczniów w olimpiadach przedmiotowych.
Jako dyrektor doceniam zaangażowanie nauczycieli pracujących z olimpijczykami. 
 
Brydżowy obóz szkoleniowy
W dniach 10-13.05.2018r. w ośrodku BESKID w Sarbinowie odbył się brydżowy obóz szkoleniowy dla uczniów I klasy matematycznej. 
 
Brąz dla grupy Pierwszej Pomocy

12 maja w Szczecinie odbyły się XXVI Okręgowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy. W tym roku udział brało 8 drużyn. Nasz reprezentacja (Oliwia Tołłoczko IIA, Sylwia Czernik, Konrad Nowakowski IIB, Sebastian Ślusarczyk IIM,  Witek Duszyński III A) wywalczyła trzecie miejsce.

 
Wynajem hali

Informujemy, że istnieje możliwość wynajmu hali sportowej

Cena wynajmu wynosi 118 zł netto + VAT za 60 min.

LINKI
Odwiedzający naszą stronę
Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości