Z życia "Bronka"

Gratulacje

Serdecznie gratulujemy Arkadiuszowi Krokowskiemu (III C) i Michałowi Czaplińskiemu (III H) awansu do etapu centralnego Olimpiady o III RP, który odbędzie się 17 stycznia 2015 roku.

Więcej…

 

SPOTKANIE Z WOLONTARIUSZAMI – Nocna Ściema 2014’

25 listopada wolontariusze Bronka wzięli udział w uroczystym spotkaniu podsumowującym Ściemę 2014’. Poza słodką niespodzianką czekały na nas dodatkowe atrakcje mające na celu wynagrodzenie naszej pracy.

Więcej…

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY O ZDROWIU I SPORCIE

„PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA”
13 listopada odbył się etap szkolny. Uczestnicy rozwiązywali test z pytaniami z zakresu pierwszej pomocy.

Więcej…

 

Fizyka w elektronice

W dniu 12.11.2014 odbyła się sesja popularnonaukowa z prof. Politechniki Koszalińskiej dr hab. Mirosławem Malińskim nt. "Fizyka w elektronice"

 kliknij na miniaturce aby przejść do galerii zdjęć

 

POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

16 października 2014 r. wzięliśmy udział w ramach licealiady w biegu przełajowym, którego trasa przebiegała po Górze Chełmskiej.

Więcej…

 

Spotkanie z Panią Minister

W dniu 3 listopada 2014r. w II LO im. Wł. Broniewskiego odbyło się spotkanie Pani Minister Joanny Kluzik-Rostkowskiej z dyrektorami szkół i przedszkoli naszego regionu. W spotkaniu udział wzięli m.in. Wiceminister Przemysław Krzyżanowski i Prezydent Koszalina Piotr Jedliński
 
 
Więcej artykułów…
rankingi
Szukaj na stronie
Z życia "Bronka"
Fotorelacja z uroczystego zakończenia roku
 
Brydżowy obóz szkoleniowy
W dniach 10-13.05.2018r. w ośrodku BESKID w Sarbinowie odbył się brydżowy obóz szkoleniowy dla uczniów I klasy matematycznej. 
 
Brąz dla grupy Pierwszej Pomocy

12 maja w Szczecinie odbyły się XXVI Okręgowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy. W tym roku udział brało 8 drużyn. Nasz reprezentacja (Oliwia Tołłoczko IIA, Sylwia Czernik, Konrad Nowakowski IIB, Sebastian Ślusarczyk IIM,  Witek Duszyński III A) wywalczyła trzecie miejsce.

 
LIPS 2018 - fotorelacja
 
PRZELEW ŻYCIA dla Filipa Gonciarka
17 maja w BRONKU odbył się kolejny PRZELEW ŻYCIA połączony z DKMS dedykowany dla Filipa Gonciarka. Tym razem zarejestrowano 67 dawców krwi i 51 chętnych do banku dawców szpiku. 
 
Zakończenie roku klas trzecich - fotorelacja
 
XVII Konkurs Chemiczny - fotorelacja
 
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
W dniach 4 - 5 czerwca uczeń klasy 1H Paweł Nowak brał udział w finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej w Niepokalanowie. Zdobył 74,5 pkt co pozwoliło na zajęcie 15 miejsca w Polsce. Pawłowi serdecznie gratulujemy sukcesu!
 
Wynajem hali

Informujemy, że istnieje możliwość wynajmu hali sportowej

Cena wynajmu wynosi 118 zł netto + VAT za 60 min.

LINKI
Odwiedzający naszą stronę
Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości