KOMUNIKAT DYREKTORA
W SPRAWIE WYROBIENIA DUPLIKATU ŚWIADECTWA
PROMOCJI/UKOŃCZENIA, LEGITYMACJI SZKOLNEJ

W przypadku zagubienia bądź zniszczenia oryginału świadectwa/legitymacji szkolnej, uczeń powinien złożyć w sekretariacie szkoły podanie kierowane do dyrektora szkoły o wyrobienie duplikatu:

legitymacja: 1 aktualne zdjęcie legitymacyjne oraz dowód wpłaty 9,00 zł.
świadectwo: dowód wpłaty 26,00 zł. bez fotografii

Wpłaty proszę kierować na konto:
m Bank SA Oddział Korporacyjny Koszalin

Wiktor Kamieniarz
Dyrektor II LO w Koszalinie

Fotorelacja z uroczystego zakończenia roku

Brydżowy obóz szkoleniowy
W dniach 10-13.05.2018r. w ośrodku BESKID w Sarbinowie odbył się brydżowy obóz szkoleniowy dla uczniów I klasy matematycznej.

LIPS 2018 - fotorelacja

PRZELEW ŻYCIA dla Filipa Gonciarka
17 maja w BRONKU odbył się kolejny PRZELEW ŻYCIA połączony z DKMS dedykowany dla Filipa Gonciarka. Tym razem zarejestrowano 67 dawców krwi i 51 chętnych do banku dawców szpiku.

Zakończenie roku klas trzecich - fotorelacja

XVII Konkurs Chemiczny - fotorelacja

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
W dniach 4 - 5 czerwca uczeń klasy 1H Paweł Nowak brał udział w finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej w Niepokalanowie. Zdobył 74,5 pkt co pozwoliło na zajęcie 15 miejsca w Polsce. Pawłowi serdecznie gratulujemy sukcesu!