KOMUNIKAT DYREKTORA
W SPRAWIE WYROBIENIA DUPLIKATU ŚWIADECTWA
PROMOCJI/UKOŃCZENIA, LEGITYMACJI SZKOLNEJ

W przypadku zagubienia bądź zniszczenia oryginału świadectwa/legitymacji szkolnej, uczeń powinien złożyć w sekretariacie szkoły podanie kierowane do dyrektora szkoły o wyrobienie duplikatu:

legitymacja: 1 aktualne zdjęcie legitymacyjne oraz dowód wpłaty 9,00 zł.
świadectwo: dowód wpłaty 26,00 zł. bez fotografii

Wpłaty proszę kierować na konto:
m Bank SA Oddział Korporacyjny Koszalin

Wiktor Kamieniarz
Dyrektor II LO w Koszalinie

Targi Edukacyjne Edu Day

XLIV Olimpiada Geograficzna
W dniach 09 – 11.02.2018r. odbyły się zawody II stopnia - Okręgowe XLIV Olimpiady Geograficznej. Uczestniczyli w niej uczniowie z województw zachodniopomorskiego i lubuskiego.

Podziękowania - Szkolny Tydzień Charytatywny

II Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Organizowany przez nasze liceum i parafię pw. św. Wojciecha konkurs okazał się strzałem w dziesiątkę. Na przesłuchania konkursowe, które przeprowadzono jeszcze przed świętami zgłosiło się 240 wykonawców. 06 stycznia 2018 roku odbył się finał II Międzyszkolnego Konkurs Kolęd i Pastorałek.

Przelew Życia - ponownie

Kolejny raz  - 04 stycznia 2018 roku - w naszej szkole miała miejsce  akcja oddawania krwi i rejestracji dawców szpiku pod hasłem „Przelew życia”.  Poprzednia edycja „Przelewu Życia”, zorganizowana 16 listopada minionego roku, spotkała się z gorącym odzewem uczniów koszalińskich szkół ponadgimnazjalnych.

Warsztaty Teorii Komunikacji
W dniach 2-3 stycznia 20128 klasy 2a i 2h wzięły udział w pierwszy organizowanych w naszej szkole Warsztatach Teorii Komunikacji. Zajęcia prowadził Piotr Włodyga - specjalista w tej dziedzinie. Warsztaty trwały 4 godziny lekcyjne, zakładały aktywny udział klas, polegający na pracy w grupach oraz analizie tekstu literackiego.

Tydzień Charytatywny - dzień 5 - Wigilia

Tydzień Charytatywny - dzień 4 - koncert