KOMUNIKAT DYREKTORA
W SPRAWIE WYROBIENIA DUPLIKATU ŚWIADECTWA
PROMOCJI/UKOŃCZENIA, LEGITYMACJI SZKOLNEJ

W przypadku zagubienia bądź zniszczenia oryginału świadectwa/legitymacji szkolnej, uczeń powinien złożyć w sekretariacie szkoły podanie kierowane do dyrektora szkoły o wyrobienie duplikatu:

legitymacja: 1 aktualne zdjęcie legitymacyjne oraz dowód wpłaty 9,00 zł.
świadectwo: dowód wpłaty 26,00 zł. bez fotografii

Wpłaty proszę kierować na konto:
m Bank SA Oddział Korporacyjny Koszalin

Wiktor Kamieniarz
Dyrektor II LO w Koszalinie

OTRZĘSINY 2018

PRZELEW ŻYCIA
Za nami kolejna akcja z serii Przelew Życia!
Jak zawsze każdy chętny mógł oddać krew oraz zarejestrować się w bazie DKMS. Tym razem krew oddały 44 osoby, a do bazy dawców DKMS zapisało się kolejnych 17 osób. Znowu spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem z zewnątrz, jak i wśród naszych uczniów, z czego bardzo się cieszymy!

Wymiana szkolna między II LO im. Wł. Broniewskiego a Gymnasium Papenburg
W tegorocznej wymianie między naszymi szkołami wzięła udział grupa 20 uczniów naszego liceum i zaprzyjaźnionej szkoły z Papenburga.
03 września, w dniu kiedy nasi koledzy i koleżanki przeżywali stres związany z rozpoczęciem roku szkolnego, my obawialiśmy się pierwszego spotkania z partnerami z Niemiec.

Fotorelacja z uroczystego zakończenia roku

Nagrody dla nauczycieli
II LO jest szkołą, która jest dumna z sukcesów swoich uczniów w olimpiadach przedmiotowych.
Jako dyrektor doceniam zaangażowanie nauczycieli pracujących z olimpijczykami.

Brydżowy obóz szkoleniowy
W dniach 10-13.05.2018r. w ośrodku BESKID w Sarbinowie odbył się brydżowy obóz szkoleniowy dla uczniów I klasy matematycznej.