To wielki sukces naszej drużyny, ale był on możliwy dzięki wsparciu i zaangażowaniu całej Szkolnej Grupy  Pierwszej Pomocy.

LIPS 2018 - fotorelacja

PRZELEW ŻYCIA dla Filipa Gonciarka
17 maja w BRONKU odbył się kolejny PRZELEW ŻYCIA połączony z DKMS dedykowany dla Filipa Gonciarka. Tym razem zarejestrowano 67 dawców krwi i 51 chętnych do banku dawców szpiku.

Zakończenie roku klas trzecich - fotorelacja

XVII Konkurs Chemiczny - fotorelacja

Sukcesy Olimpijskie

Szalony tydzień, jakiego nie było w historii szkoły. W czwartek nasi uczniowie zdobyli dwa pierwsze miejsca w Olimpiadzie Wynalazczości i jadą walczyć o indeksy na medycynę. W sobotę z finałów ogólnopolskich wrócili następni. Zdobyli 2 tytuły laureatów i 4 tytuły finalistów startując w 4 olimpiadach.

Konkurs Wiedzy Biblijnej
W dniu 18 kwietnia w eliminacjach diecezjalnych Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej nasi uczniowie zajęli: Paweł Nowak (1H) 1 miejsce i Krzysztof Płocharski (2H) 5 miejsce. Gratulujemy wyników i cieszymy się że naszą szkołę i diecezję na eliminacjach ogólnopolskich będzie reprezentował Paweł Nowak (finalista).

Jesteśmy - SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE!!!

12-13 kwietnia odbywały się XLI MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO w wieloboju sprawnościowo – obronnym  „SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE – 2018”.  Uczestnicy zawodów konkurowali w biegu na orientację, pierwszej pomocy, rzucie granatem, strzelaniu z broni pneumatycznej, torze przeszkód.