Sukcesy II LO w Olimpiadzie Wynalazczości

Kolejny sukces IILO. Anita Nowicka została laureatem 11 miejsca w Polsce w Olimpiadzie Wynalazczości. Rafael Petrosjan zajął 21 miejsce w Polsce. Tylko w Bronku można mieć indeksy na medycynę w pierwszej klasie! Hurra!

Promujemy IILO i Koszalin w Nisku

Bój na śmierć i życie na zamku w Sandomierzu

Spacer po Sandomierzu

Najlepsza kawa w Polsce (w Nisku)

Radość bez ograniczeń

Kolejny sukces piłkarzy ręcznych

Kolejny sukces piłkarzy ręcznych. Po wygraniu powiatu drużyna Piotr Jachnowca 28. 03. brała udział w Finałach Regionu . Do naszej hali przyjechały najlepsze drużyny z swoich regionów: Białogardu, Świdwina, Szczecinka. Bo bardzo zaciętym meczu finałowym  z drużyna z Szczecinka nasi chłopcy wygrali zdobywając złoty medal i uzyskując awans do finału wojewódzkiego.

Dn matematyki w "Bronku"
W dniach 19.03-21.03 klasa 2 ,,m’’ zorganizowała Dni Matematyki, w których brały udział wszystkie klasy pierwsze oraz drugie. Przygotowała różne konkurencje, w których toczyły walkę o najwyższe miejsca, zbierając punkty do klasyfikacji generalnej.

8 marca w Bronku

Dzisiaj z okazji Dnia Kobiet Dyrektor szkoły, Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Bronka oraz Rada Rodziców zorganizowali spotkanie w szkolnej kawiarni.  Była to wyjątkowa uroczystość. Padły serdeczne i ciepłe życzenia ze strony Pana Dyrektora.

FINAŁ I DIECEZJALNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK
W niedzielę 20 stycznia 2019 r. odbył się, w kościele p.w. św. Wojciecha w Koszalinie, Koncert Finałowy I Diecezjalnego Konkursu Kolęd i Pastorałek. Koncert był współorganizowany przez Wydział Katechetyczny Kurii Biskupiej i II LO im. Wł. Broniewskiego w Koszalinie.

My, młodzi reżyserzy
18.01.2019 (piątek) braliśmy udział w pierwszym spotkaniu warsztatów filmowych, prowadzonych przez pana Macieja Sterło Orlickiego. Jest to projekt realizowany przez CK105 w trakcie ferii.
Celem warsztatów jest stworzenie filmu dokumentalnego, który będzie prezentowany na festiwalach filmowych dla młodych twórców.

X Tydzień Charytatywny
Zgodnie z tradycją naszej szkoły, w dniach 17-21 grudnia 2018 roku odbył się X Tydzień Charytatywny pod hasłem „Bronek Pomaga!”. W tym roku celem zbiórki było zebranie środków na szkolny Fundusz POMAGAMY, który wspiera potrzebujących uczniów Bronka, oraz pomoc koszalińskiemu schronisku. Cały tydzień wypełniono mnóstwem atrakcji.