Konkurs Krasomówczy

W czwartek 1 marca odbyła się w naszym liceum III edycja ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego organizowanego przez Stowarzyszenie Polskich Klubów Rotary.
Celem konkursu jest propagowanie zasad poprawnej polszczyzny, umiejętności prezentowania się i radzenia sobie ze stresem.
Trzyosobowe zespoły z koszalińskich gimnazjów przygotowały prezentację, w której każdy uczestnik ma przewidzianą, ściśle wyznaczoną rolę. 
Hasło tegorocznego konkursu brzmiało: "W służbie ludzkości"
Prelegenci zachwycili jury swoimi przemyśleniami, nawiązaniem do literatury i piękną polszczyzną. Jury doceniło także umiejętność prezentacji i obrony swoich przekonań podczas dyskusji.
Zespoły z Gimnazjum nr 3 i Gimnazjum nr 11 zakwalifikowały się do etapu krajowego, który w tym roku odbędzie się w Olsztynie.
Zapraszamy chętnych do udziału w konkursie w przyszłym roku!
 
 Kliknij na zdjęciu powyżej, aby przejść do galerii.

 
rankingi
Szukaj na stronie
Z życia "Bronka"
Fotorelacja z uroczystego zakończenia roku
 
Brydżowy obóz szkoleniowy
W dniach 10-13.05.2018r. w ośrodku BESKID w Sarbinowie odbył się brydżowy obóz szkoleniowy dla uczniów I klasy matematycznej. 
 
Brąz dla grupy Pierwszej Pomocy

12 maja w Szczecinie odbyły się XXVI Okręgowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy. W tym roku udział brało 8 drużyn. Nasz reprezentacja (Oliwia Tołłoczko IIA, Sylwia Czernik, Konrad Nowakowski IIB, Sebastian Ślusarczyk IIM,  Witek Duszyński III A) wywalczyła trzecie miejsce.

 
LIPS 2018 - fotorelacja
 
PRZELEW ŻYCIA dla Filipa Gonciarka
17 maja w BRONKU odbył się kolejny PRZELEW ŻYCIA połączony z DKMS dedykowany dla Filipa Gonciarka. Tym razem zarejestrowano 67 dawców krwi i 51 chętnych do banku dawców szpiku. 
 
Zakończenie roku klas trzecich - fotorelacja
 
XVII Konkurs Chemiczny - fotorelacja
 
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
W dniach 4 - 5 czerwca uczeń klasy 1H Paweł Nowak brał udział w finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej w Niepokalanowie. Zdobył 74,5 pkt co pozwoliło na zajęcie 15 miejsca w Polsce. Pawłowi serdecznie gratulujemy sukcesu!
 
Wynajem hali

Informujemy, że istnieje możliwość wynajmu hali sportowej

Cena wynajmu wynosi 118 zł netto + VAT za 60 min.

LINKI
Odwiedzający naszą stronę
Naszą witrynę przegląda teraz 64 gości