Licealiada w siatkówce chłopców

W dniach 5,6 oraz 7 marca byliśmy organizatorem Licealiady w siatkówce chłopców. W turnieju uczestniczyło dziewięć reprezentacji szkół ponadgimnazjalnych Koszalina.
 Po zaciętych eliminacjach w finale  reprezentacja naszej szkoły pokonała drużynę ZS nr 10 3:1 i tym samym awansowała do rozgrywek regionalnych. W imieniu drużyny siatkarzy chciałbym bardzo serdecznie podziękować  wszystkim sympatykom siatkówki w naszej szkole za wspaniałe kibicowanie i stworzenie pięknego widowiska sportowego.
SKŁAD DRUŻYNY:
1. NOWAKOWSKI TOMASZ
2. WALASEK MACIEJ
3. LIBUCHA PIOTR
4. SROKA JAKUB
5. HIRNY MATEUSZ
6. REDLARSKI JAKUB
7. KMIEĆ JAKUB
8. ZYCH ALEKSANDER
9. CEGIELSKI DOMINIK
10. KUKUŁKA KACPER
11. NOWICKI MATEUSZ

LIPS 2018 - fotorelacja

PRZELEW ŻYCIA dla Filipa Gonciarka
17 maja w BRONKU odbył się kolejny PRZELEW ŻYCIA połączony z DKMS dedykowany dla Filipa Gonciarka. Tym razem zarejestrowano 67 dawców krwi i 51 chętnych do banku dawców szpiku.

Zakończenie roku klas trzecich - fotorelacja

XVII Konkurs Chemiczny - fotorelacja

Sukcesy Olimpijskie

Szalony tydzień, jakiego nie było w historii szkoły. W czwartek nasi uczniowie zdobyli dwa pierwsze miejsca w Olimpiadzie Wynalazczości i jadą walczyć o indeksy na medycynę. W sobotę z finałów ogólnopolskich wrócili następni. Zdobyli 2 tytuły laureatów i 4 tytuły finalistów startując w 4 olimpiadach.

Konkurs Wiedzy Biblijnej
W dniu 18 kwietnia w eliminacjach diecezjalnych Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej nasi uczniowie zajęli: Paweł Nowak (1H) 1 miejsce i Krzysztof Płocharski (2H) 5 miejsce. Gratulujemy wyników i cieszymy się że naszą szkołę i diecezję na eliminacjach ogólnopolskich będzie reprezentował Paweł Nowak (finalista).

Jesteśmy - SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE!!!

12-13 kwietnia odbywały się XLI MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO w wieloboju sprawnościowo – obronnym  „SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE – 2018”.  Uczestnicy zawodów konkurowali w biegu na orientację, pierwszej pomocy, rzucie granatem, strzelaniu z broni pneumatycznej, torze przeszkód.