Licealiada w siatkówce chłopców

W dniach 5,6 oraz 7 marca byliśmy organizatorem Licealiady w siatkówce chłopców. W turnieju uczestniczyło dziewięć reprezentacji szkół ponadgimnazjalnych Koszalina.
 Po zaciętych eliminacjach w finale  reprezentacja naszej szkoły pokonała drużynę ZS nr 10 3:1 i tym samym awansowała do rozgrywek regionalnych. W imieniu drużyny siatkarzy chciałbym bardzo serdecznie podziękować  wszystkim sympatykom siatkówki w naszej szkole za wspaniałe kibicowanie i stworzenie pięknego widowiska sportowego.
SKŁAD DRUŻYNY:
1. NOWAKOWSKI TOMASZ
2. WALASEK MACIEJ
3. LIBUCHA PIOTR
4. SROKA JAKUB
5. HIRNY MATEUSZ
6. REDLARSKI JAKUB
7. KMIEĆ JAKUB
8. ZYCH ALEKSANDER
9. CEGIELSKI DOMINIK
10. KUKUŁKA KACPER
11. NOWICKI MATEUSZ

Wymiana szkolna między II LO im. Wł. Broniewskiego a Gymnasium Papenburg
W tegorocznej wymianie między naszymi szkołami wzięła udział grupa 20 uczniów naszego liceum i zaprzyjaźnionej szkoły z Papenburga.
03 września, w dniu kiedy nasi koledzy i koleżanki przeżywali stres związany z rozpoczęciem roku szkolnego, my obawialiśmy się pierwszego spotkania z partnerami z Niemiec.

Fotorelacja z uroczystego zakończenia roku

Nagrody dla nauczycieli
II LO jest szkołą, która jest dumna z sukcesów swoich uczniów w olimpiadach przedmiotowych.
Jako dyrektor doceniam zaangażowanie nauczycieli pracujących z olimpijczykami.

Brydżowy obóz szkoleniowy
W dniach 10-13.05.2018r. w ośrodku BESKID w Sarbinowie odbył się brydżowy obóz szkoleniowy dla uczniów I klasy matematycznej.

LIPS 2018 - fotorelacja

PRZELEW ŻYCIA dla Filipa Gonciarka
17 maja w BRONKU odbył się kolejny PRZELEW ŻYCIA połączony z DKMS dedykowany dla Filipa Gonciarka. Tym razem zarejestrowano 67 dawców krwi i 51 chętnych do banku dawców szpiku.

Nagrody dla najlepszych uczniów

Wczoraj w Filharmonii Prezydent Miasta rozdał nagrody najlepszym uczniom Koszalina. Gratulacje dla nagrodzonych uczniów i absolwentów II LO: Marii Wiktorowskiej, Macieja Rydzewskiego, Mileny Gabrysiak, Jaroslava Sergeeva, Tobiasza Batora, Daniela Machnika, Łukasza Dudka, Aleksandry Bibro, Anity Nowickiej, Rafaela Petrosjana, Szymona Górnego, Patryka Sochaja i Dawida Kaźmierczaka!!