Licealiada w piłce ręcznej chłopców

W dniach 20 – 24 luty odbyła się Licealiada w piłce ręcznej chłopców. W tym roku nie udało się obronić tytułu mistrza. Po dramatycznej walce ulegliśmy w finale V LO 19 :18. Gratulujemy zawodnikom wielkiej determinacji i zaangażowania.
Jednocześnie dziękujemy maturzystą za trzy lata pracy, za waszą postawę na boisku i poza nim .

Skład srebrnej drużyny:

1.Oskar Tałaj
2.Szymon Pelc
3.Michał Borowski
4.Patryk Miś
5.Jan Anders
6.Filip Żurek
7.Kacper Patan
8.Jakub Maciejewski
9.Hubert Lachowicz
10.Adrian Wieczorek
11.Dominik Cegielski
12.Wojciech Kościański

LIPS 2018 - fotorelacja

PRZELEW ŻYCIA dla Filipa Gonciarka
17 maja w BRONKU odbył się kolejny PRZELEW ŻYCIA połączony z DKMS dedykowany dla Filipa Gonciarka. Tym razem zarejestrowano 67 dawców krwi i 51 chętnych do banku dawców szpiku.

Zakończenie roku klas trzecich - fotorelacja

XVII Konkurs Chemiczny - fotorelacja

Sukcesy Olimpijskie

Szalony tydzień, jakiego nie było w historii szkoły. W czwartek nasi uczniowie zdobyli dwa pierwsze miejsca w Olimpiadzie Wynalazczości i jadą walczyć o indeksy na medycynę. W sobotę z finałów ogólnopolskich wrócili następni. Zdobyli 2 tytuły laureatów i 4 tytuły finalistów startując w 4 olimpiadach.

Konkurs Wiedzy Biblijnej
W dniu 18 kwietnia w eliminacjach diecezjalnych Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej nasi uczniowie zajęli: Paweł Nowak (1H) 1 miejsce i Krzysztof Płocharski (2H) 5 miejsce. Gratulujemy wyników i cieszymy się że naszą szkołę i diecezję na eliminacjach ogólnopolskich będzie reprezentował Paweł Nowak (finalista).

Jesteśmy - SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE!!!

12-13 kwietnia odbywały się XLI MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO w wieloboju sprawnościowo – obronnym  „SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE – 2018”.  Uczestnicy zawodów konkurowali w biegu na orientację, pierwszej pomocy, rzucie granatem, strzelaniu z broni pneumatycznej, torze przeszkód.