Autumn Spelling Competition 2017

Już po raz 10. odbył się w naszej szkole konkurs pod nazwą Autumn Spelling Competition. Jak co roku, w pierwszym etapie, licznie zgromadzeni uczestnicy (ponad 80 osób) pisali dyktando, którego wyniki decydowały o awansie do finału.
Finałowa 20 zmagała się w drugim etapie z literowaniem wylosowanych przez siebie wyrazów. Wszyscy finaliści prezentowali bardzo wysoki poziom, czego im serdecznie gratulujemy. Atrakcyjne nagrody zostały ufundowane dzięki uprzejmości Wydawnictwa Oxford oraz hojności Dyrekcji szkoły. Natomiast patronatem medialnym objęła nasz konkurs Telewizja Kablowa MAX oraz Gazeta Miasto. Wszystkim serdecznie dziękujemy a uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych zachęcamy do udziału w konkursie już za rok! :-)

Fotorelacja z uroczystego zakończenia roku

Brydżowy obóz szkoleniowy
W dniach 10-13.05.2018r. w ośrodku BESKID w Sarbinowie odbył się brydżowy obóz szkoleniowy dla uczniów I klasy matematycznej.

LIPS 2018 - fotorelacja

PRZELEW ŻYCIA dla Filipa Gonciarka
17 maja w BRONKU odbył się kolejny PRZELEW ŻYCIA połączony z DKMS dedykowany dla Filipa Gonciarka. Tym razem zarejestrowano 67 dawców krwi i 51 chętnych do banku dawców szpiku.

Zakończenie roku klas trzecich - fotorelacja

XVII Konkurs Chemiczny - fotorelacja

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
W dniach 4 - 5 czerwca uczeń klasy 1H Paweł Nowak brał udział w finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej w Niepokalanowie. Zdobył 74,5 pkt co pozwoliło na zajęcie 15 miejsca w Polsce. Pawłowi serdecznie gratulujemy sukcesu!