Przelew Życia

Szanowni Państwo!

W imieniu własnym oraz całej szkoły pragnę serdecznie podziękować Pani Małgorzacie Kulik oraz ks. Tomaszowi Kudaszewiczowi za zorganizowanie akcji "Przelew Życia".

Chęć oddania krwi zgłosiło 160 osób, udało się pobrać od 70 osób, do rejestru dawców szpiku DKMS zarejestrowały się 52 osoby. To wspaniały rezultat tej akcji, który nie byłby możliwy bez Waszej chęci pomocy, determinacji organizatorów oraz pracowników mobilnego punktu pobierania krwi.

Dziękuję wszystkim Honorowym Dawcom. To naprawdę wzruszający widok, gdy tak wiele osób pragnie pomóc innym.

Wielki szacunek i wielkie podziękowania.

Targi Edukacyjne Edu Day

XLIV Olimpiada Geograficzna
W dniach 09 – 11.02.2018r. odbyły się zawody II stopnia - Okręgowe XLIV Olimpiady Geograficznej. Uczestniczyli w niej uczniowie z województw zachodniopomorskiego i lubuskiego.

Podziękowania - Szkolny Tydzień Charytatywny

II Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Organizowany przez nasze liceum i parafię pw. św. Wojciecha konkurs okazał się strzałem w dziesiątkę. Na przesłuchania konkursowe, które przeprowadzono jeszcze przed świętami zgłosiło się 240 wykonawców. 06 stycznia 2018 roku odbył się finał II Międzyszkolnego Konkurs Kolęd i Pastorałek.

Przelew Życia - ponownie

Kolejny raz  - 04 stycznia 2018 roku - w naszej szkole miała miejsce  akcja oddawania krwi i rejestracji dawców szpiku pod hasłem „Przelew życia”.  Poprzednia edycja „Przelewu Życia”, zorganizowana 16 listopada minionego roku, spotkała się z gorącym odzewem uczniów koszalińskich szkół ponadgimnazjalnych.

Warsztaty Teorii Komunikacji
W dniach 2-3 stycznia 20128 klasy 2a i 2h wzięły udział w pierwszy organizowanych w naszej szkole Warsztatach Teorii Komunikacji. Zajęcia prowadził Piotr Włodyga - specjalista w tej dziedzinie. Warsztaty trwały 4 godziny lekcyjne, zakładały aktywny udział klas, polegający na pracy w grupach oraz analizie tekstu literackiego.

Tydzień Charytatywny - dzień 5 - Wigilia

Tydzień Charytatywny - dzień 4 - koncert