Przelew Życia

Szanowni Państwo!

W imieniu własnym oraz całej szkoły pragnę serdecznie podziękować Pani Małgorzacie Kulik oraz ks. Tomaszowi Kudaszewiczowi za zorganizowanie akcji "Przelew Życia".

Chęć oddania krwi zgłosiło 160 osób, udało się pobrać od 70 osób, do rejestru dawców szpiku DKMS zarejestrowały się 52 osoby. To wspaniały rezultat tej akcji, który nie byłby możliwy bez Waszej chęci pomocy, determinacji organizatorów oraz pracowników mobilnego punktu pobierania krwi.

Dziękuję wszystkim Honorowym Dawcom. To naprawdę wzruszający widok, gdy tak wiele osób pragnie pomóc innym.

Wielki szacunek i wielkie podziękowania.

Fotorelacja z uroczystego zakończenia roku

Brydżowy obóz szkoleniowy
W dniach 10-13.05.2018r. w ośrodku BESKID w Sarbinowie odbył się brydżowy obóz szkoleniowy dla uczniów I klasy matematycznej.

LIPS 2018 - fotorelacja

PRZELEW ŻYCIA dla Filipa Gonciarka
17 maja w BRONKU odbył się kolejny PRZELEW ŻYCIA połączony z DKMS dedykowany dla Filipa Gonciarka. Tym razem zarejestrowano 67 dawców krwi i 51 chętnych do banku dawców szpiku.

Zakończenie roku klas trzecich - fotorelacja

XVII Konkurs Chemiczny - fotorelacja

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
W dniach 4 - 5 czerwca uczeń klasy 1H Paweł Nowak brał udział w finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej w Niepokalanowie. Zdobył 74,5 pkt co pozwoliło na zajęcie 15 miejsca w Polsce. Pawłowi serdecznie gratulujemy sukcesu!