Przelew Życia

Szanowni Państwo!

W imieniu własnym oraz całej szkoły pragnę serdecznie podziękować Pani Małgorzacie Kulik oraz ks. Tomaszowi Kudaszewiczowi za zorganizowanie akcji "Przelew Życia".

Chęć oddania krwi zgłosiło 160 osób, udało się pobrać od 70 osób, do rejestru dawców szpiku DKMS zarejestrowały się 52 osoby. To wspaniały rezultat tej akcji, który nie byłby możliwy bez Waszej chęci pomocy, determinacji organizatorów oraz pracowników mobilnego punktu pobierania krwi.

Dziękuję wszystkim Honorowym Dawcom. To naprawdę wzruszający widok, gdy tak wiele osób pragnie pomóc innym.

Wielki szacunek i wielkie podziękowania.

e-pity
Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku
PRZELEW ŻYCIA dla Filipa Gonciarka
17 maja w BRONKU odbył się kolejny PRZELEW ŻYCIA połączony z DKMS dedykowany dla Filipa Gonciarka. Tym razem zarejestrowano 67 dawców krwi i 51 chętnych do banku dawców szpiku.

Zakończenie roku klas trzecich - fotorelacja

XVII Konkurs Chemiczny - fotorelacja

Sukcesy Olimpijskie

Szalony tydzień, jakiego nie było w historii szkoły. W czwartek nasi uczniowie zdobyli dwa pierwsze miejsca w Olimpiadzie Wynalazczości i jadą walczyć o indeksy na medycynę. W sobotę z finałów ogólnopolskich wrócili następni. Zdobyli 2 tytuły laureatów i 4 tytuły finalistów startując w 4 olimpiadach.

Konkurs Wiedzy Biblijnej
W dniu 18 kwietnia w eliminacjach diecezjalnych Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej nasi uczniowie zajęli: Paweł Nowak (1H) 1 miejsce i Krzysztof Płocharski (2H) 5 miejsce. Gratulujemy wyników i cieszymy się że naszą szkołę i diecezję na eliminacjach ogólnopolskich będzie reprezentował Paweł Nowak (finalista).

Jesteśmy - SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE!!!

12-13 kwietnia odbywały się XLI MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO w wieloboju sprawnościowo – obronnym  „SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE – 2018”.  Uczestnicy zawodów konkurowali w biegu na orientację, pierwszej pomocy, rzucie granatem, strzelaniu z broni pneumatycznej, torze przeszkód.

ZŁOTO dla GRUPY PIERWSZEJ POMOCY

Za nami XXVI Rejonowe i Strefowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy. W tym roku udział brało 9 drużyn. Na uczestników czekały scenki na których musieli pomóc poszkodowanemu z rozległymi oparzeniami, urazem twarzy, złamaniami, resuscytacją czy wypadkiem komunikacyjnym.

Gratulacje - indeks AGH

Mamy przyjemność poinformować, że Tobiasz Bator został laureatem III stopnia, natomiast Dawid Kaźmierczak finalistą XI Ogólnopolskiej Olimpiady
„O Diamentowy Indeks AGH" z przedmiotu geografia z elementami geologii w roku akademickim 2017/2018.
Serdeczne gratulacje dla uczniów i opiekuna.