Przelew Życia

Szanowni Państwo!

W imieniu własnym oraz całej szkoły pragnę serdecznie podziękować Pani Małgorzacie Kulik oraz ks. Tomaszowi Kudaszewiczowi za zorganizowanie akcji "Przelew Życia".

Chęć oddania krwi zgłosiło 160 osób, udało się pobrać od 70 osób, do rejestru dawców szpiku DKMS zarejestrowały się 52 osoby. To wspaniały rezultat tej akcji, który nie byłby możliwy bez Waszej chęci pomocy, determinacji organizatorów oraz pracowników mobilnego punktu pobierania krwi.

Dziękuję wszystkim Honorowym Dawcom. To naprawdę wzruszający widok, gdy tak wiele osób pragnie pomóc innym.

Wielki szacunek i wielkie podziękowania.

OTRZĘSINY 2018

PRZELEW ŻYCIA
Za nami kolejna akcja z serii Przelew Życia!
Jak zawsze każdy chętny mógł oddać krew oraz zarejestrować się w bazie DKMS. Tym razem krew oddały 44 osoby, a do bazy dawców DKMS zapisało się kolejnych 17 osób. Znowu spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem z zewnątrz, jak i wśród naszych uczniów, z czego bardzo się cieszymy!

Wymiana szkolna między II LO im. Wł. Broniewskiego a Gymnasium Papenburg
W tegorocznej wymianie między naszymi szkołami wzięła udział grupa 20 uczniów naszego liceum i zaprzyjaźnionej szkoły z Papenburga.
03 września, w dniu kiedy nasi koledzy i koleżanki przeżywali stres związany z rozpoczęciem roku szkolnego, my obawialiśmy się pierwszego spotkania z partnerami z Niemiec.

Fotorelacja z uroczystego zakończenia roku

Nagrody dla nauczycieli
II LO jest szkołą, która jest dumna z sukcesów swoich uczniów w olimpiadach przedmiotowych.
Jako dyrektor doceniam zaangażowanie nauczycieli pracujących z olimpijczykami.

Brydżowy obóz szkoleniowy
W dniach 10-13.05.2018r. w ośrodku BESKID w Sarbinowie odbył się brydżowy obóz szkoleniowy dla uczniów I klasy matematycznej.