Srebro koszykarek

W dniach 06-09 listopada odbyła się Licealiada w koszykówce dziewcząt. Nasze dziewczyny rozegrały świetne zawody. W klasyfikacji końcowej powtórzyły ubiegłoroczny sukces i uplasowały się na drugim miejscu.
 Gratulujemy ogromnej determinacji i woli walki.

Oto nasze sreberka:

Aleksandra Wasilewska
Kamila Bernacka
Iga Radzikowska
Magdalena Grabowska
Julia Rewkowska
Klaudia Kosińska
Joanna Kułak
Anna Lewandowska
Julia Staszczyk

Kliknij na powyższym zdjęciu, aby przejść do galerii

Fotorelacja z uroczystego zakończenia roku

Brydżowy obóz szkoleniowy
W dniach 10-13.05.2018r. w ośrodku BESKID w Sarbinowie odbył się brydżowy obóz szkoleniowy dla uczniów I klasy matematycznej.

LIPS 2018 - fotorelacja

PRZELEW ŻYCIA dla Filipa Gonciarka
17 maja w BRONKU odbył się kolejny PRZELEW ŻYCIA połączony z DKMS dedykowany dla Filipa Gonciarka. Tym razem zarejestrowano 67 dawców krwi i 51 chętnych do banku dawców szpiku.

Zakończenie roku klas trzecich - fotorelacja

XVII Konkurs Chemiczny - fotorelacja

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
W dniach 4 - 5 czerwca uczeń klasy 1H Paweł Nowak brał udział w finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej w Niepokalanowie. Zdobył 74,5 pkt co pozwoliło na zajęcie 15 miejsca w Polsce. Pawłowi serdecznie gratulujemy sukcesu!