Srebro koszykarek

W dniach 06-09 listopada odbyła się Licealiada w koszykówce dziewcząt. Nasze dziewczyny rozegrały świetne zawody. W klasyfikacji końcowej powtórzyły ubiegłoroczny sukces i uplasowały się na drugim miejscu.
 Gratulujemy ogromnej determinacji i woli walki.

Oto nasze sreberka:

Aleksandra Wasilewska
Kamila Bernacka
Iga Radzikowska
Magdalena Grabowska
Julia Rewkowska
Klaudia Kosińska
Joanna Kułak
Anna Lewandowska
Julia Staszczyk

Kliknij na powyższym zdjęciu, aby przejść do galerii

OTRZĘSINY 2018

PRZELEW ŻYCIA
Za nami kolejna akcja z serii Przelew Życia!
Jak zawsze każdy chętny mógł oddać krew oraz zarejestrować się w bazie DKMS. Tym razem krew oddały 44 osoby, a do bazy dawców DKMS zapisało się kolejnych 17 osób. Znowu spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem z zewnątrz, jak i wśród naszych uczniów, z czego bardzo się cieszymy!

Wymiana szkolna między II LO im. Wł. Broniewskiego a Gymnasium Papenburg
W tegorocznej wymianie między naszymi szkołami wzięła udział grupa 20 uczniów naszego liceum i zaprzyjaźnionej szkoły z Papenburga.
03 września, w dniu kiedy nasi koledzy i koleżanki przeżywali stres związany z rozpoczęciem roku szkolnego, my obawialiśmy się pierwszego spotkania z partnerami z Niemiec.

Fotorelacja z uroczystego zakończenia roku

Nagrody dla nauczycieli
II LO jest szkołą, która jest dumna z sukcesów swoich uczniów w olimpiadach przedmiotowych.
Jako dyrektor doceniam zaangażowanie nauczycieli pracujących z olimpijczykami.

Brydżowy obóz szkoleniowy
W dniach 10-13.05.2018r. w ośrodku BESKID w Sarbinowie odbył się brydżowy obóz szkoleniowy dla uczniów I klasy matematycznej.