Skrócona instrukcja logowania do panelu rodzica

Adres strony iDziennika: http://iuczniowie.eduportal.koszalin.pl

W celu korzystania z dziennika jako rodzic/opiekun należy dostarczyć oświadczenie (dostępne poniżej) w którym podajemy swój email oraz nr PESEL.

Użytkownicy, którzy logują się pierwszy raz do iDziennika (bądź nie logowali się przez dłuższy czas) korzystają z opcji: "nie pamietam jak się zalogować".
W następnym kroku należy wpisać swój email bądź PESEL, następnie kliknąć w kwadrat "nie jestem robotem" w celu weryfikacji, oraz "wyślij wiadomość".

W ciągu kilku minut powinna przyjść, na podany adres e-mail, wiadomość z linkiem aktywacyjnym (kliknąć) umożliwiającym założenie/zmianę hasła. Proszę sprawdzić wszystkie zakładki poczty (np. SPAM, oferty, społecznościowe itp. - zależne od usługodawcy)

Hasło musi mieć minimum 8 znaków, przynajmniej jedną dużą literę, znak specjalny oraz cyfrę.

Rodzice, których konto z różnych powodów jest nieaktywne (błędny adres email bądź jego brak, brak nr PESEL itp.) mogą skontaktować się z administratorem pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie: 94 344 65 92

Formularz oświadczenia dostępny jest tutaj (kliknij)

OTRZĘSINY 2018

PRZELEW ŻYCIA
Za nami kolejna akcja z serii Przelew Życia!
Jak zawsze każdy chętny mógł oddać krew oraz zarejestrować się w bazie DKMS. Tym razem krew oddały 44 osoby, a do bazy dawców DKMS zapisało się kolejnych 17 osób. Znowu spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem z zewnątrz, jak i wśród naszych uczniów, z czego bardzo się cieszymy!

Wymiana szkolna między II LO im. Wł. Broniewskiego a Gymnasium Papenburg
W tegorocznej wymianie między naszymi szkołami wzięła udział grupa 20 uczniów naszego liceum i zaprzyjaźnionej szkoły z Papenburga.
03 września, w dniu kiedy nasi koledzy i koleżanki przeżywali stres związany z rozpoczęciem roku szkolnego, my obawialiśmy się pierwszego spotkania z partnerami z Niemiec.

Fotorelacja z uroczystego zakończenia roku

Nagrody dla nauczycieli
II LO jest szkołą, która jest dumna z sukcesów swoich uczniów w olimpiadach przedmiotowych.
Jako dyrektor doceniam zaangażowanie nauczycieli pracujących z olimpijczykami.

Brydżowy obóz szkoleniowy
W dniach 10-13.05.2018r. w ośrodku BESKID w Sarbinowie odbył się brydżowy obóz szkoleniowy dla uczniów I klasy matematycznej.