Skrócona instrukcja logowania do panelu rodzica

Adres strony iDziennika: http://iuczniowie.eduportal.koszalin.pl

W celu korzystania z dziennika jako rodzic/opiekun należy dostarczyć oświadczenie (dostępne poniżej) w którym podajemy swój email oraz nr PESEL.

Użytkownicy, którzy logują się pierwszy raz do iDziennika (bądź nie logowali się przez dłuższy czas) korzystają z opcji: "nie pamietam jak się zalogować".
W następnym kroku należy wpisać swój email bądź PESEL, następnie kliknąć w kwadrat "nie jestem robotem" w celu weryfikacji, oraz "wyślij wiadomość".

W ciągu kilku minut powinna przyjść, na podany adres e-mail, wiadomość z linkiem aktywacyjnym (kliknąć) umożliwiającym założenie/zmianę hasła. Proszę sprawdzić wszystkie zakładki poczty (np. SPAM, oferty, społecznościowe itp. - zależne od usługodawcy)

Hasło musi mieć minimum 8 znaków, przynajmniej jedną dużą literę oraz cyfrę.

Rodzice, których konto z różnych powodów jest nieaktywne (błędny adres email bądź jego brak, brak nr PESEL itp.) mogą skontaktować się z administratorem pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie: 94 344 65 92

Formularz oświadczenia dostępny jest tutaj (kliknij)

Fotorelacja z uroczystego zakończenia roku

Brydżowy obóz szkoleniowy
W dniach 10-13.05.2018r. w ośrodku BESKID w Sarbinowie odbył się brydżowy obóz szkoleniowy dla uczniów I klasy matematycznej.

LIPS 2018 - fotorelacja

PRZELEW ŻYCIA dla Filipa Gonciarka
17 maja w BRONKU odbył się kolejny PRZELEW ŻYCIA połączony z DKMS dedykowany dla Filipa Gonciarka. Tym razem zarejestrowano 67 dawców krwi i 51 chętnych do banku dawców szpiku.

Zakończenie roku klas trzecich - fotorelacja

XVII Konkurs Chemiczny - fotorelacja

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
W dniach 4 - 5 czerwca uczeń klasy 1H Paweł Nowak brał udział w finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej w Niepokalanowie. Zdobył 74,5 pkt co pozwoliło na zajęcie 15 miejsca w Polsce. Pawłowi serdecznie gratulujemy sukcesu!