Skrócona instrukcja logowania do panelu rodzica

Adres strony iDziennika: http://iuczniowie.eduportal.koszalin.pl

W celu korzystania z dziennika jako rodzic/opiekun należy dostarczyć oświadczenie (dostępne poniżej) w którym podajemy swój email oraz nr PESEL.

Użytkownicy, którzy logują się pierwszy raz do iDziennika (bądź nie logowali się przez dłuższy czas) korzystają z opcji: "nie pamietam jak się zalogować".
W następnym kroku należy wpisać swój email bądź PESEL, następnie kliknąć w kwadrat "nie jestem robotem" w celu weryfikacji, oraz "wyślij wiadomość".

W ciągu kilku minut powinna przyjść, na podany adres e-mail, wiadomość z linkiem aktywacyjnym (kliknąć) umożliwiającym założenie/zmianę hasła. Proszę sprawdzić wszystkie zakładki poczty (np. SPAM, oferty, społecznościowe itp. - zależne od usługodawcy)

Hasło musi mieć minimum 8 znaków, przynajmniej jedną dużą literę oraz cyfrę.

Rodzice, których konto z różnych powodów jest nieaktywne (błędny adres email bądź jego brak, brak nr PESEL itp.) mogą skontaktować się z administratorem pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie: 94 344 65 92

Formularz oświadczenia dostępny jest tutaj (kliknij)

Targi Edukacyjne Edu Day

XLIV Olimpiada Geograficzna
W dniach 09 – 11.02.2018r. odbyły się zawody II stopnia - Okręgowe XLIV Olimpiady Geograficznej. Uczestniczyli w niej uczniowie z województw zachodniopomorskiego i lubuskiego.

Podziękowania - Szkolny Tydzień Charytatywny

II Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Organizowany przez nasze liceum i parafię pw. św. Wojciecha konkurs okazał się strzałem w dziesiątkę. Na przesłuchania konkursowe, które przeprowadzono jeszcze przed świętami zgłosiło się 240 wykonawców. 06 stycznia 2018 roku odbył się finał II Międzyszkolnego Konkurs Kolęd i Pastorałek.

Przelew Życia - ponownie

Kolejny raz  - 04 stycznia 2018 roku - w naszej szkole miała miejsce  akcja oddawania krwi i rejestracji dawców szpiku pod hasłem „Przelew życia”.  Poprzednia edycja „Przelewu Życia”, zorganizowana 16 listopada minionego roku, spotkała się z gorącym odzewem uczniów koszalińskich szkół ponadgimnazjalnych.

Warsztaty Teorii Komunikacji
W dniach 2-3 stycznia 20128 klasy 2a i 2h wzięły udział w pierwszy organizowanych w naszej szkole Warsztatach Teorii Komunikacji. Zajęcia prowadził Piotr Włodyga - specjalista w tej dziedzinie. Warsztaty trwały 4 godziny lekcyjne, zakładały aktywny udział klas, polegający na pracy w grupach oraz analizie tekstu literackiego.

Tydzień Charytatywny - dzień 5 - Wigilia

Tydzień Charytatywny - dzień 4 - koncert