SKRÓCONA INSTRUKCJA WYPEŁNIANIA DEKLARACJI

Pobieramy deklarację (kliknij prawym klawiszem myszy na linku i wybierz: zapisz element docelowy jako...)

Należy zapisać deklarację na dysku i otworzyć z samodzielnej wersji Acrobat Readera (nie w przeglądarce).

Wersja Acrobat Readera co najmniej 10 (najnowszy Acrobat Reader do pobrania - kliknij). Po pobraniu należy zainstalować dwukrotnym kliknięciem.


Identyfikator szkoły: 326101-07107

Wpisując dane, używamy dużych liter tylko na początku słowa, tam gdzie są wymagane  - np. Jan Kowalski

Nazwisko rodowe: zostawiamy puste pole

 

Po zaakceptowaniu – sprawdzamy, jeśli deklaracja jest poprawnie wypełniona, zapisujemy plik tytułując go oznaczeniem oddziału (klasy), nazwiskiem i imieniem (przykład: D_Kowalska_Anna.pdf) i wysyłamy na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 
rankingi
Szukaj na stronie
Z życia "Bronka"
Targi Edukacyjne Edu Day
 
XLIV Olimpiada Geograficzna
W dniach 09 – 11.02.2018r. odbyły się zawody II stopnia - Okręgowe XLIV Olimpiady Geograficznej. Uczestniczyli w niej uczniowie z województw zachodniopomorskiego i lubuskiego.
 
Podziękowania - Szkolny Tydzień Charytatywny
 
II Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Organizowany przez nasze liceum i parafię pw. św. Wojciecha konkurs okazał się strzałem w dziesiątkę. Na przesłuchania konkursowe, które przeprowadzono jeszcze przed świętami zgłosiło się 240 wykonawców. 06 stycznia 2018 roku odbył się finał II Międzyszkolnego Konkurs Kolęd i Pastorałek.
 
Przelew Życia - ponownie

Kolejny raz  - 04 stycznia 2018 roku - w naszej szkole miała miejsce  akcja oddawania krwi i rejestracji dawców szpiku pod hasłem „Przelew życia”.  Poprzednia edycja „Przelewu Życia”, zorganizowana 16 listopada minionego roku, spotkała się z gorącym odzewem uczniów koszalińskich szkół ponadgimnazjalnych.

 
Warsztaty Teorii Komunikacji
W dniach 2-3 stycznia 20128 klasy 2a i 2h wzięły udział w pierwszy organizowanych w naszej szkole Warsztatach Teorii Komunikacji. Zajęcia prowadził Piotr Włodyga - specjalista w tej dziedzinie. Warsztaty trwały 4 godziny lekcyjne, zakładały aktywny udział klas, polegający na pracy w grupach oraz analizie tekstu literackiego.  
 
Tydzień Charytatywny - dzień 5 - Wigilia
 
Tydzień Charytatywny - dzień 4 - koncert
 
LINKI
Odwiedzający naszą stronę
Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości