SKRÓCONA INSTRUKCJA WYPEŁNIANIA DEKLARACJI

Pobieramy deklarację (kliknij prawym klawiszem myszy na linku i wybierz: zapisz element docelowy jako...)

Należy zapisać deklarację na dysku i otworzyć z samodzielnej wersji Acrobat Readera (nie w przeglądarce).

Wersja Acrobat Readera co najmniej 10 (najnowszy Acrobat Reader do pobrania - kliknij). Po pobraniu należy zainstalować dwukrotnym kliknięciem.

Identyfikator szkoły: 326101-07107

Wpisując dane, używamy dużych liter tylko na początku słowa, tam gdzie są wymagane  - np. Jan Kowalski

Nazwisko rodowe: zostawiamy puste pole

Po zaakceptowaniu – sprawdzamy, jeśli deklaracja jest poprawnie wypełniona, zapisujemy plik tytułując go oznaczeniem oddziału (klasy), nazwiskiem i imieniem (przykład: D_Kowalska_Anna.pdf) i wysyłamy na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Autumn Spelling Competition 2017
Już po raz 10. odbył się w naszej szkole konkurs pod nazwą Autumn Spelling Competition. Jak co roku, w pierwszym etapie, licznie zgromadzeni uczestnicy (ponad 80 osób) pisali dyktando, którego wyniki decydowały o awansie do finału.

Imieniny Pana Dyrektora

Stypendium PRM dla Oskara Tałaja
W dniu 01 grudnia 2017r. o godz. 12.00 w  Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim - Delegatura w Koszalinie, odbyła się Uroczystość wręczenia stypendium Prezesa Rady Ministrów. Stypendium za wybitne osiągnięcia w nauce  otrzymał  OSKAR TAŁAJ, uczeń klasy III E

Akcja "Bezpieczeństwo na obszarach wodnych"
28 listopada 2017r. odbył się finał akcji "Bezpieczeństwo na obszarach wodnych" organizowanej przez WOPR dla koszalińskich szkół ponadgimnazjalnych.

GRUPA PIERWSZEJ POMOCY - zajęcia pokazowe w przedszkolu

22 listopada odwiedziliśmy Przedszkole nr 9 w Koszalinie. Pokazaliśmy maluszkom jak udzielać pierwszej pomocy osobie nieprzytomnej i przy nagłym zatrzymaniu krążenia.

Przelew Życia
„Przelew życia” - pod takim hasłem gościł Bronek 16 listopada młodych krwiodawców. Do akcji oddawania krwi, którą zorganizowaliśmy w naszej szkole,  zgłosili się pełnoletni uczniowie koszalińskich szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci PWSZ w Koszalinie.

I miejsce w tenisie stołowym

W dniu 14.11.2017r. w Szczecinku odbyły się zawody sportowe Mistrzostwa Regionu Koszalińskiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt.

Przelew Życia

Szanowni Państwo!

W imieniu własnym oraz całej szkoły pragnę serdecznie podziękować Pani Małgorzacie Kulik oraz ks. Tomaszowi Kudaszewiczowi za zorganizowanie akcji "Przelew Życia".