Deklaracje maturalne 2018/19

Link do deklaracji wypełnianej elektronicznie:  https://deklaracja.edu.pl

Po wygenerowaniu deklaracji plik pdf należy zachować na dysku i wysłać na adres e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

(plik jest również automatycznie wysyłany na e-mail ucznia, w związku z tym wystarczy przekierować wiadomość z plikiem deklaracji na wyżej podany e-mail szkoły)

Identyfikator szkoły: 326101-07107 (po kliknięciu w link pojawia się automatycznie)

Zalecamy zachować oryginalną nazwę pliku (nie ma potrzeby zmiany na swoją).

Wszystkie zatwierdzone deklaracje zostaną wydrukowane w szkole i w podanym terminie (obowiązek do końca września) uczniowie poszczególnych klas będą zgłaszali się do Pani Wicedyrektor Anny Krzyżanowskiej w celu potwierdzenia własnoręcznym podpisem ww. deklaracji.

Adnotacja dla absolwentów (maturzystów z lat ubiegłych, chcących poprawić wyniki) :

Przy wypełnianiu deklaracji należy wpisać inny rok zdawania matury, pojawi się wtedy pole "Rok otrzymania świadectwa dojrzałości:"  oraz "W poprzednich latach przystępowałem/łam do matury:"

Chcąc poprawić język obcy dodatkowy należy w bloku "przedmioty obowiązkowe" wybrać w menu rozwijalnym język bez kliknięcia w kwadrat pola (tak aby nie został wybrany obowiązkowy - kolor zielony), wtedy pojawi się w bloku przedmiotów dodatkowych (dolna część formularza) pole (kwadrat) wybranego języka.

Tak jak w przypadku przyszłych maturzystów proszę przesłać na podanego wyżej emaila. Deklaracje zostaną wydrukowane w szkole i na miejscu należy je potwierdzić podpisem przed wymaganym terminem (deklaracja ostateczna do 07 lutego 2019, jednak zalecamy wypełnić i przesłać deklarację e-mailem do końca stycznia 2019).

FINAŁ I DIECEZJALNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK
W niedzielę 20 stycznia 2019 r. odbył się, w kościele p.w. św. Wojciecha w Koszalinie, Koncert Finałowy I Diecezjalnego Konkursu Kolęd i Pastorałek. Koncert był współorganizowany przez Wydział Katechetyczny Kurii Biskupiej i II LO im. Wł. Broniewskiego w Koszalinie.

My, młodzi reżyserzy
18.01.2019 (piątek) braliśmy udział w pierwszym spotkaniu warsztatów filmowych, prowadzonych przez pana Macieja Sterło Orlickiego. Jest to projekt realizowany przez CK105 w trakcie ferii.
Celem warsztatów jest stworzenie filmu dokumentalnego, który będzie prezentowany na festiwalach filmowych dla młodych twórców.

X Tydzień Charytatywny
Zgodnie z tradycją naszej szkoły, w dniach 17-21 grudnia 2018 roku odbył się X Tydzień Charytatywny pod hasłem „Bronek Pomaga!”. W tym roku celem zbiórki było zebranie środków na szkolny Fundusz POMAGAMY, który wspiera potrzebujących uczniów Bronka, oraz pomoc koszalińskiemu schronisku. Cały tydzień wypełniono mnóstwem atrakcji.

Autumn Spelling Competition 2018
30 listopada odbył się w naszej szkole finał konkursu języka angielskiego Autumn Spelling Competition 2018. Z 70 zgłoszonych uczniów, którzy w pierwszym etapie musieli poradzić sobie z Oliver'em Twistem (dyktando w oparciu o tekst literacki), do ustnej części zakwalifikowało się 20 najlepszych osób.

PRZELEW ŻYCIA
Za nami kolejna akcja z serii Przelew Życia!
Jak zawsze każdy chętny mógł oddać krew oraz zarejestrować się w bazie DKMS. Tym razem krew oddały 44 osoby, a do bazy dawców DKMS zapisało się kolejnych 17 osób. Znowu spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem z zewnątrz, jak i wśród naszych uczniów, z czego bardzo się cieszymy!

Co wiem o Honorowym Krwiodawstwie.
26 listopada 2018r. odbył się organizowany przez oddział Rejonowy  PCK konkurs krwiodawstwa pt. „ Co wiem o Honorowym  Krwiodawstwie”.  Naszą szkołę reprezentował Patryk Sochaj , który zdobył pierwsze miejsce.

Finał konkursu "Zielona Energia"
Nasze ZŁOTKA!!!
Reprezentacja Bronka zajęła pierwsze miejsce w  czasie wojewódzkiego finału  projektu pn. "Zielona Energia". Drużyna  w składzie – Oliwia Tołłoczko 3A, Sylwia Czernik 3B, Julia Niemiec 2B, Julia Grajper 2C – rywalizowały z innymi w sześciu przestrzeniach z zakresu ekologii, żywienia oraz pierwszej pomocy.