SKRÓCONA INSTRUKCJA WYPEŁNIANIA DEKLARACJI

Pobieramy deklarację (kliknij prawym klawiszem myszy na linku i wybierz: zapisz element docelowy jako...)

Należy zapisać deklarację na dysku i otworzyć z samodzielnej wersji Acrobat Readera (nie w przeglądarce).

Wersja Acrobat Readera co najmniej 10 (najnowszy Acrobat Reader do pobrania - kliknij). Po pobraniu należy zainstalować dwukrotnym kliknięciem.

Identyfikator szkoły: 326101-07107

Wpisując dane, używamy dużych liter tylko na początku słowa, tam gdzie są wymagane  - np. Jan Kowalski

Nazwisko rodowe: zostawiamy puste pole

Po zaakceptowaniu – sprawdzamy, jeśli deklaracja jest poprawnie wypełniona, zapisujemy plik tytułując go oznaczeniem oddziału (klasy), nazwiskiem i imieniem (przykład: D_Kowalska_Anna.pdf) i wysyłamy na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

e-pity
Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku
Konkurs Wiedzy Biblijnej
W dniu 18 kwietnia w eliminacjach diecezjalnych Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej nasi uczniowie zajęli: Paweł Nowak (1H) 1 miejsce i Krzysztof Płocharski (2H) 5 miejsce. Gratulujemy wyników i cieszymy się że naszą szkołę i diecezję na eliminacjach ogólnopolskich będzie reprezentował Paweł Nowak (finalista).

Jesteśmy - SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE!!!

12-13 kwietnia odbywały się XLI MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO w wieloboju sprawnościowo – obronnym  „SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE – 2018”.  Uczestnicy zawodów konkurowali w biegu na orientację, pierwszej pomocy, rzucie granatem, strzelaniu z broni pneumatycznej, torze przeszkód.

ZŁOTO dla GRUPY PIERWSZEJ POMOCY

Za nami XXVI Rejonowe i Strefowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy. W tym roku udział brało 9 drużyn. Na uczestników czekały scenki na których musieli pomóc poszkodowanemu z rozległymi oparzeniami, urazem twarzy, złamaniami, resuscytacją czy wypadkiem komunikacyjnym.

Gratulacje - indeks AGH

Mamy przyjemność poinformować, że Tobiasz Bator został laureatem III stopnia, natomiast Dawid Kaźmierczak finalistą XI Ogólnopolskiej Olimpiady
„O Diamentowy Indeks AGH" z przedmiotu geografia z elementami geologii w roku akademickim 2017/2018.
Serdeczne gratulacje dla uczniów i opiekuna.

gratulacje - olimipiada ekologiczna
Serdecznie gratulujemy uczniom i opiekunom, zakwalifikowania się do etapu okręgowego Olimpiady Ekologicznej
Patryk Sochaj (opiekun: J. Gajdzica)
Magdalena Klemke (opiekun: J. Gajdzica)
Natalia Gałązka (opiekun: L. Górska)

Wymiana z Gymnasium Papenburg 2018
   W dniach od 10.03.do 17.03.2018r. przebywała w naszej szkole grupa uczniów z Gymnasium Papenburg (Niemcy). W sobotę wieczorem powitaliśmy naszych gości na koszalińskim dworcu.Niedzielę uczniowie niemieccy spędzili razem z goszczącymi ich polskimi rodzinami. Pogoda dopisała  i wielu z nas odwiedziło tego dnia Mielno i Kołobrzeg.

Sukces Mileny
Z przyjemnością informujemy, że Milena Gabrysiak (uczennica kl. IIID) zakwalifikowała się do etapu centralnego Olimpiady Medialnej.
Gratulujemy!

Konkurs Krasomówczy
W czwartek 1 marca odbyła się w naszym liceum III edycja ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego organizowanego przez Stowarzyszenie Polskich Klubów Rotary.