Deklaracje maturalne 2018/19

Link do deklaracji wypełnianej elektronicznie:  https://deklaracja.edu.pl

Po wygenerowaniu deklaracji plik pdf należy zachować na dysku i wysłać na adres e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

(plik jest również automatycznie wysyłany na e-mail ucznia, w związku z tym wystarczy przekierować wiadomość z plikiem deklaracji na wyżej podany e-mail szkoły)

Identyfikator szkoły: 326101-07107 (po kliknięciu w link pojawia się automatycznie)

Zalecamy zachować oryginalną nazwę pliku (nie ma potrzeby zmiany na swoją).

Wszystkie zatwierdzone deklaracje zostaną wydrukowane w szkole i w podanym terminie (obowiązek do końca września) uczniowie poszczególnych klas będą zgłaszali się do Pani Wicedyrektor Anny Krzyżanowskiej w celu potwierdzenia własnoręcznym podpisem ww. deklaracji.

Adnotacja dla absolwentów (maturzystów z lat ubiegłych, chcących poprawić wyniki) :

Przy wypełnianiu deklaracji należy wpisać inny rok zdawania matury, pojawi się wtedy pole "Rok otrzymania świadectwa dojrzałości:"  oraz "W poprzednich latach przystępowałem/łam do matury:"

Chcąc poprawić język obcy dodatkowy należy w bloku "przedmioty obowiązkowe" wybrać w menu rozwijalnym język bez kliknięcia w kwadrat pola (tak aby nie został wybrany obowiązkowy - kolor zielony), wtedy pojawi się w bloku przedmiotów dodatkowych (dolna część formularza) pole (kwadrat) wybranego języka.

Tak jak w przypadku przyszłych maturzystów proszę przesłać na podanego wyżej emaila. Deklaracje zostaną wydrukowane w szkole i na miejscu należy je potwierdzić podpisem przed wymaganym terminem (deklaracja ostateczna do 07 lutego 2019, jednak zalecamy wypełnić i przesłać deklarację e-mailem do końca stycznia 2019).

OTRZĘSINY 2018

PRZELEW ŻYCIA
Za nami kolejna akcja z serii Przelew Życia!
Jak zawsze każdy chętny mógł oddać krew oraz zarejestrować się w bazie DKMS. Tym razem krew oddały 44 osoby, a do bazy dawców DKMS zapisało się kolejnych 17 osób. Znowu spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem z zewnątrz, jak i wśród naszych uczniów, z czego bardzo się cieszymy!

Wymiana szkolna między II LO im. Wł. Broniewskiego a Gymnasium Papenburg
W tegorocznej wymianie między naszymi szkołami wzięła udział grupa 20 uczniów naszego liceum i zaprzyjaźnionej szkoły z Papenburga.
03 września, w dniu kiedy nasi koledzy i koleżanki przeżywali stres związany z rozpoczęciem roku szkolnego, my obawialiśmy się pierwszego spotkania z partnerami z Niemiec.

Fotorelacja z uroczystego zakończenia roku

Nagrody dla nauczycieli
II LO jest szkołą, która jest dumna z sukcesów swoich uczniów w olimpiadach przedmiotowych.
Jako dyrektor doceniam zaangażowanie nauczycieli pracujących z olimpijczykami.

Brydżowy obóz szkoleniowy
W dniach 10-13.05.2018r. w ośrodku BESKID w Sarbinowie odbył się brydżowy obóz szkoleniowy dla uczniów I klasy matematycznej.