„Im częściej biegamy, im bardziej jesteśmy sprawni, tym łatwiej osiągamy sukcesy...”

Nowy rok szkolny i nowe wyzwania. Wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę z bieganiem dla przyjemności, zdrowia zapraszamy na treningi.

Dlaczego warto biegać:

1. Każdy to potrafi
2. Nie ma ograniczeń pogodowych
3. Sport praktyczny, tani i demokratyczny
4. Poprawia siłę i kondycję
5. Pozwala zgubić zbędne kilogramy
6. Pomaga kontrolować trądzik
7. Pomaga rzucić palenie
8. Rozjaśnia umysł
9. Poznajesz nowych ludzi
10. Jesteś na pozytywnym haju :D

W poprzednim roku szkolnym trenowaliśmy dwa razy w tygodniu, a debiutowaliśmy na 24 kwietnia Leśnej Piątce. Mieliśmy do pokonania trasę 5 km leśną ścieżką po Górze Chełmskiej. Razem z nami na trasę wyruszyli kibicujący nam rodzice oraz nauczyciele. Każdy z nas pokonywał trasę swoim tempem. Część z nas biegła a część maszerowała. W różnym tempie ale wszyscy dotarli do mety. Przed mani Nocna Ściema, na której część z nas wystartuje na dystansie 10 km, a część będzie wolontariuszami przy organizacji biegu

Zajęcia prowadzi pani mgr Małgorzata Kulik z pomocą wieloletniego biegacza długodystansowego - pana Mirosława Kasperskiego. Zapraszamy wszystkich chętnych, zainteresowanych bieganiem! Obiecujemy, że nie będzie bolało...no, może odrobinkę ;)

Fotorelacja z uroczystego zakończenia roku

Brydżowy obóz szkoleniowy
W dniach 10-13.05.2018r. w ośrodku BESKID w Sarbinowie odbył się brydżowy obóz szkoleniowy dla uczniów I klasy matematycznej.

LIPS 2018 - fotorelacja

PRZELEW ŻYCIA dla Filipa Gonciarka
17 maja w BRONKU odbył się kolejny PRZELEW ŻYCIA połączony z DKMS dedykowany dla Filipa Gonciarka. Tym razem zarejestrowano 67 dawców krwi i 51 chętnych do banku dawców szpiku.

Zakończenie roku klas trzecich - fotorelacja

XVII Konkurs Chemiczny - fotorelacja

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
W dniach 4 - 5 czerwca uczeń klasy 1H Paweł Nowak brał udział w finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej w Niepokalanowie. Zdobył 74,5 pkt co pozwoliło na zajęcie 15 miejsca w Polsce. Pawłowi serdecznie gratulujemy sukcesu!