Deklaracje maturalne 2018/19

Link do deklaracji wypełnianej elektronicznie:  https://deklaracja.edu.pl

Po wygenerowaniu deklaracji plik pdf należy zachować na dysku i wysłać na adres e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

(plik jest również automatycznie wysyłany na e-mail ucznia, w związku z tym wystarczy przekierować wiadomość z plikiem deklaracji na wyżej podany e-mail szkoły)

Identyfikator szkoły: 326101-07107 (po kliknięciu w link pojawia się automatycznie)

Zalecamy zachować oryginalną nazwę pliku (nie ma potrzeby zmiany na swoją).

Wszystkie zatwierdzone deklaracje zostaną wydrukowane w szkole i w podanym terminie (obowiązek do końca września) uczniowie poszczególnych klas będą zgłaszali się do Pani Wicedyrektor Anny Krzyżanowskiej w celu potwierdzenia własnoręcznym podpisem ww. deklaracji.

Adnotacja dla absolwentów (maturzystów z lat ubiegłych, chcących poprawić wyniki) :

Przy wypełnianiu deklaracji należy wpisać inny rok zdawania matury, pojawi się wtedy pole "Rok otrzymania świadectwa dojrzałości:"  oraz "W poprzednich latach przystępowałem/łam do matury:"

Chcąc poprawić język obcy dodatkowy należy w bloku "przedmioty obowiązkowe" wybrać w menu rozwijalnym język bez kliknięcia w kwadrat pola (tak aby nie został wybrany obowiązkowy - kolor zielony), wtedy pojawi się w bloku przedmiotów dodatkowych (dolna część formularza) pole (kwadrat) wybranego języka.

Tak jak w przypadku przyszłych maturzystów proszę przesłać na podanego wyżej emaila. Deklaracje zostaną wydrukowane w szkole i na miejscu należy je potwierdzić podpisem przed wymaganym terminem (deklaracja ostateczna do 07 lutego 2019, jednak zalecamy wypełnić i przesłać deklarację e-mailem do końca stycznia 2019).

Strajk komunikat
Kolejny sukces piłkarzy ręcznych

Kolejny sukces piłkarzy ręcznych. Po wygraniu powiatu drużyna Piotr Jachnowca 28. 03. brała udział w Finałach Regionu . Do naszej hali przyjechały najlepsze drużyny z swoich regionów: Białogardu, Świdwina, Szczecinka. Bo bardzo zaciętym meczu finałowym  z drużyna z Szczecinka nasi chłopcy wygrali zdobywając złoty medal i uzyskując awans do finału wojewódzkiego.

Dn matematyki w "Bronku"
W dniach 19.03-21.03 klasa 2 ,,m’’ zorganizowała Dni Matematyki, w których brały udział wszystkie klasy pierwsze oraz drugie. Przygotowała różne konkurencje, w których toczyły walkę o najwyższe miejsca, zbierając punkty do klasyfikacji generalnej.

8 marca w Bronku

Dzisiaj z okazji Dnia Kobiet Dyrektor szkoły, Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Bronka oraz Rada Rodziców zorganizowali spotkanie w szkolnej kawiarni.  Była to wyjątkowa uroczystość. Padły serdeczne i ciepłe życzenia ze strony Pana Dyrektora.

FINAŁ I DIECEZJALNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK
W niedzielę 20 stycznia 2019 r. odbył się, w kościele p.w. św. Wojciecha w Koszalinie, Koncert Finałowy I Diecezjalnego Konkursu Kolęd i Pastorałek. Koncert był współorganizowany przez Wydział Katechetyczny Kurii Biskupiej i II LO im. Wł. Broniewskiego w Koszalinie.

My, młodzi reżyserzy
18.01.2019 (piątek) braliśmy udział w pierwszym spotkaniu warsztatów filmowych, prowadzonych przez pana Macieja Sterło Orlickiego. Jest to projekt realizowany przez CK105 w trakcie ferii.
Celem warsztatów jest stworzenie filmu dokumentalnego, który będzie prezentowany na festiwalach filmowych dla młodych twórców.

X Tydzień Charytatywny
Zgodnie z tradycją naszej szkoły, w dniach 17-21 grudnia 2018 roku odbył się X Tydzień Charytatywny pod hasłem „Bronek Pomaga!”. W tym roku celem zbiórki było zebranie środków na szkolny Fundusz POMAGAMY, który wspiera potrzebujących uczniów Bronka, oraz pomoc koszalińskiemu schronisku. Cały tydzień wypełniono mnóstwem atrakcji.