Ranking 2019 II LO 100 % MATURA 2019 Kraj 86,4%
192 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów Język polski 64%   Język polski 55%
48 miejsce w Polsce w Rankingu Olimpijskim Matematyka 81%   Matematyka 58%
5 miejsce w województwie zachodniopomorskim  Język angielski 91%, Język niemiecki 83%   Język angielski 69%, Język niemiecki 64%

Komunikaty


Dokonałem przeglądu wpisów Państwa danych, niezbędnych do "zaistnienia" w systemie (adres e-mail, numer PESEL).

Wszystkim z Państwa, którzy takowe wpisy posiadali konta aktywowałem. Trochę to trwało, gdyż mechanizmy filtrowania, którymi dysponuję nie dają mi informacji, z której klasy jest dziecko rodzica, którego dane są nieuzupełnione, a opiekunów (także tych "noname-owych") w systemie jest teraz ... hoho, albo i więcej! :-( ... taka uroda systemu.

Niestety, sporo (nawet BARDZO SPORO) z Was nie ma dostępu do kont, gdyż wychowawcy nie uzupełnili jeszcze wszystkich Waszych danych. Nie mam na to wpływu najmniejszego, więc Ci z Państwa, którzy mają z dostępem do konta jakiś problem proszę o kontakt ze mną poprzez Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - będę starać się pomagać indywidualnie.

Bardzo proszę w listach do mnie podać swoje nazwisko i imię raz numer telefonu i krótki opis problemu. To znakomicie przyspieszy:-). Niestety komunikaty* od Was typu "Mam problem z logowaniem - proszę coś z tym zrobić", czy "Witam jak mogę się zalogować do dziennika elektronicznego?" są zbyt lakoniczne!


* dosłowne cytaty z niektórych listów, w dodatku z nagłówkiem "brak tematu" :-)

Szanowni Państwo!

Zanim stwierdzicie, że coś jest "nie tak" z próbą logowania się do ESZO proszę o wykonanie pierwszego logowania poprzez przeglądarką zainstalowaną w komputerze (nie poprzez telefon).


Rankingi

Kronika

Z życia "Bronka"

Znajdź na stronie

Gościmy

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.