Ranking 2020 II LO 100% zdawalności MATURA 2019 Kraj 86,4%
249 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów Język polski 64%   Język polski 55%
119 miejsce w Polsce w Rankingu Olimpijskim Matematyka 81%   Matematyka 58%
9 miejsce w województwie zachodniopomorskim Język angielski 91%, Język niemiecki 83%   Język angielski 69%, Język niemiecki 64%

Komunikaty

Niestety znaczna część z Państwa pisze do mnie bardzo zdawkowo o Waszych problemach nazywając je po prostu "problemem z logowaniem".

Uwierzcie Państwo - TO STANOWCZO za mało abym mógł Wam w miarę sprawnie pomóc.

Proszę podać np. jakie wartości wpisujecie jako login (zdarzają się wypadki, że podajecie login dziecka). Wasz login to ZAWSZE trzy pierwsze litery imienia + cztery litery nazwiska plus jakaś liczba (jedno, dwu ... cyfrowa)

Podajcie też tekst komunikatu o wystąpieniu błędu gdyż sama informacja, że jest błąd to jest to samo gdybym się dowiedział, że źle się dzieje na planecie Ziemia. Wiem, że jest źle, gdyż piszecie do mnie, ale dajcie mi Państwo szansę sobie pomóc. Nie jestem cudotwórcą i muszę mieć rzetelną wiedzę o problemie.

Krzysztof Dobrowolski


Dokonałem przeglądu wpisów Państwa danych, niezbędnych do "zaistnienia" w systemie (adres e-mail, numer PESEL).

Wszystkim z Państwa, którzy takowe wpisy posiadali konta aktywowałem. Trochę to trwało, gdyż mechanizmy filtrowania, którymi dysponuję nie dają mi informacji, z której klasy jest dziecko rodzica, którego dane są nieuzupełnione, a opiekunów (także tych "noname-owych") w systemie jest teraz ... hoho, albo i więcej! :-( ... taka uroda systemu.

Niestety, sporo (nawet BARDZO SPORO) z Was nie ma dostępu do kont, gdyż wychowawcy nie uzupełnili jeszcze wszystkich Waszych danych. Nie mam na to wpływu najmniejszego, więc Ci z Państwa, którzy mają z dostępem do konta jakiś problem proszę o kontakt ze mną poprzez Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - będę starać się pomagać indywidualnie.

Bardzo proszę w listach do mnie podać swoje nazwisko i imię raz numer telefonu i krótki opis problemu. To znakomicie przyspieszy:-). Niestety komunikaty* od Was typu "Mam problem z logowaniem - proszę coś z tym zrobić", czy "Witam jak mogę się zalogować do dziennika elektronicznego?" są zbyt lakoniczne!


* dosłowne cytaty z niektórych listów, w dodatku z nagłówkiem "brak tematu" :-)

Szanowni Państwo!

Zanim stwierdzicie, że coś jest "nie tak" z próbą logowania się do ESZO proszę o wykonanie pierwszego logowania poprzez przeglądarką zainstalowaną w komputerze (nie poprzez telefon).