Ranking 2019 II LO 100% zdawalności MATURA 2019 Kraj 86,4%
192 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów Język polski 64%   Język polski 55%
48 miejsce w Polsce w Rankingu Olimpijskim Matematyka 81%   Matematyka 58%
5 miejsce w województwie zachodniopomorskim  Język angielski 91%, Język niemiecki 83%   Język angielski 69%, Język niemiecki 64%


Zmiany w planie 22.11.2019 r.
PIĄTEK, PIĄTECZEK, PIĄTUNIO

Uczniowie:
 
1bg - na 4 godzinie lekcyjnej okienko
1cg (grupa 2) - po 6 godzinie lekcyjnej do domu
1hg (grupa 1) - na 3 godzinie lekcyjnej okienko
1hg (grupa 2) - na 4 godzinie lekcyjnej okienko
1eg (grupa 2) - na 4 godzinie lekcyjnej okienko
1mg (grupa 1) - na 5 godzinie lekcyjnej okienko
1mg (grupa 2) - na 4, 5 godzinie lekcyjnej język angielski
1b - po 4 godzinie lekcyjnej do domu
1c (grupa 1) - po 3 godzinie lekcyjnej do domu
1c (grupa 2) - na 4 godzinie lekcyjnej język angielski (zamiast 6 godziny lekcyjnej)
  - po 4 godzinie lekcyjnej do domu
1h - na 4 godzinie lekcyjnej okienko
1h (grupa 1) - po 6 godzinie lekcyjnej do domu
1e - po 4 godzinie lekcyjnej do domu
1m - na 2 godzinie lekcyjnej okienko
2a - na 2, 3 godzinie lekcyjnej biologia (cała klasa)
2b - na 3, 4 godzinie lekcyjnej chemia (cała klasa)
2c - przychodzi na 2 godzinę lekcyjną
  - na 2, 3 godzinie lekcyjnej chemia (cała klasa)
2h - przychodzi na 3 godzinę lekcyjną
  - po 6 godzinie lekcyjnej do domu
2m - na 2, 3 godzinie lekcyjnej informatyka (cała klasa)
  - po 6 godzinie lekcyjnej do domu
   
 
 
 
 
Nauczyciele:
 
Krzysztof Dobrowolski 2m - na 2, 3 godzinie lekcyjnej informatyka (cała klasa)
Małgorzata Gonet 2b - na 3, 4 godzinie lekcyjnej chemia (cała klasa)
Jerzy Jasiakiewicz 2c - na 2, 3 godzinie lekcyjnej chemia (cała klasa)
Marianna Nowak 2a - na 2, 3 godzinie lekcyjnej biologia (cała klasa)
Agnieszka Radomska 1mg (grupa 2) - na 4, 5 godzinie lekcyjnej język angielski
Agnieszka Wnuk  1c (grupa 2) - na 4 godzinie lekcyjnej język angielski
                                      (zamiast 6 godziny lekcyjnej)
 
 
 
 
Nauczyciele nieobecni:
 
Anna Boratyńska  
Alina Chęcińska  
Lidia Górska  
Anna Krzyżanowska  
Beata Niesłuchowska  
Anna Pałęga  
Sylwia Peryt-Matejko  
Aleksandra Stępień